Аукціони авто з США: огляд аукціонів з битими машинами з Америки | BOSS AUTO
укр|

Про аукціони

Обери своє авто на найбільших автомобільних аукціонах вже зараз

Щоб купити вживаний автомобіль в хорошому стані, зверніть увагу на аукціоні авто в США – Копарт, Манхейм або інші, де розміщуються тисячі машин щодня. В Україні авто з Америки популярні через те, що навіть з розмитненням і ремонтом коштують менше, ніж аналоги на місцевому ринку.

Викуп автомобіля на аукціоні – шанс отримати машину, яка разом з ремонтом і розмитненням вийде до 30% дешевше, ніж в Україні. Як машини потрапляють на аукціони типу Copart або Manheim? Давайте розглянемо процес детальніше, адже знання кожного етапу і розуміння того, як це все працює, допоможе зрозуміти кінцеву вартість американських машин.

Як в загальному проходить процес потрапляння машини на аукціон автомобілів з США?

Схема роботи на Копарт або Манхейм наступна:

етап 01

Автомобіль потрапляє на майданчик аукціону в певному штаті Америки. Машину здають або страхова компанія, або дилер чи приватний продавець.

етап 02

Персонал робить оцінку технічного стану та зовнішнього вигляду автомобіля, записуються пробіг, звіт про справність і пошкодженнях до прибуття на автоаукціони. Працівник робить фотографії, створює опис і «профайл» автомобіля на сайті.

Нюанси підбору машини на аукціоні автомобілів

Чи можна самому вибрати автомобіль, зайшовши на аукціон автомобілів в Америці? І так, і ні. Сайти доступні всім бажаючим, але є нюанси в процесі покупки, можливості робити ставки і так далі. Наприклад, на Копарті є різні акаунти користувачів, і компанії з великим депозитом дешевше отримують авто онлайн за рахунок низьких тарифів на аукціонний збір.

Ще важливо орієнтуватися в цінах, вміти оцінити машину. Краще купувати авто від страхової компанії, ніж від дилера – ви знали про це? До речі, на фото не завжди видно всі пошкодження.

Необхідний документ для перевірки перед аукціоном – карфакс. Це звіт про технічне обслуговування та історію машини, який оплачується окремо.

Ніхто не заважає самостійно підбирати варіанти цілих або битих автомобілів для покупки через аукціон машин в Америці. Але в питаннях остаточного вибору, оплати, доставки та розмитнення краще розбирається менеджер. Якщо порівняти часові витрати і ризики, легше замовити підбір та викуп у менеджера, який розбирається в питанні і відповідальний за результат.

Замовлення авто з Америки з Boss Auto

Щоб ви отримали автомобіль своєї мрії, перед Boss Auto стоять такі завдання:

Підібрати вигідний і надійний варіант авто

Перевірити автомобіль онлайн за допомогою доступних інструментів: перевірки він-коду і отримання фото у високій якості, оформлення карфакса

Викупити на автоаукціоні – з розумною ставкою і урахуванням подальших витрат.

Подбати про доставку в порт і між континентами, по суші в Україну.

Оформити розмитнення, зробити ремонт – за запитом клієнта.

Співпраця з нами проходить так: ви даєте список вимог по автомобілю; ми підбираємо варіанти на розгляд; ви вибираєте автомобіль; ми виграємо лот через аукціон машин в США і доставляємо. Менеджер введе в курс того, що відбувається на ринку і дасть більше варіантів, пояснить і проаналізує, що вам дійсно потрібно. Зробити все самому? Навряд чи це буде так само вигідно, та й дуже затратно по часу.

Ваша вигода – крім чистих платежів, ви оплачуєте наші послуги, і більше ні про що не турбуєтеся. Вас тримають в курсі, менеджер стежить за доставкою та супутніми етапами, все пояснить і нагадає, коли потрібна участь клієнта. Вам залишається тільки приїхати і забрати машину з документами і технічним станом, близьким до ідеального.

Чому розмитнення, ремонт та інше – по вашому запиту? Тому що в Boss Auto не нав'язують послуги, наша головна задача – це підбір, викуп і доставка. Решта – спосіб полегшити життя і надати вам хороший сервіс.

Крім того, це економить час – уявіть, скільки потрібно часу і зусиль, щоб поїхати на кордон, оформити автомобіль, доставити і відправити на ремонт, купити деталі, пройти сертифікацію і поставити на облік транспортний засіб. Якщо ви готові – ми не проти, але ідеальний варіант – прийти і отримати все відразу. Тим більше, це приємно і спокійно, коли справою займаються ті, хто має досвід, і в результаті ви все одно економите.

Зацікавила співпраця з Boss Auto? Придивляєтесь собі автомобіль через аукціон битих авто в США? Розкажіть про ваші побажання, і ми допоможемо з вибором і доставимо мрію, адже машина повинна відповідати очікуванням і вірно служити роками.