CARFAX: перевірка VIN номера автомобіля з США
укр|

CARFAX перевірка авто

Під час підбору автомобіля для доставки зі США в Boss Auto, менеджер компанії визначає свій вибір на основі звіту CARFAX, який містить інформацію про стан транспортного засобу. Що зазначено на його сторінках, чим відрізняється перевірка CARFAX від стандартної перевірки по VIN коду, як замовити звіт – розповімо докладніше.

WINDOW STICKER
$1Free
 • Роздрібна ціна
 • Технічні характеристики двигуна і трансмісії
 • Стандартне обладнання та деталі гарантії
 • Додаткові опції і обладнання
 • Рейтинги економії палива
 • Рейтинги краш-тестів
 • Аварії
 • Технічне обслуговування
 • Записи про нещасні випадки
 • Конфіскації
 • Крадіжки
 • Кількість власників
 • Пробіг

Звіт CARFAX: безкоштовно для клієнтів Boss Auto

Якщо ви скористалися послугою доставки авто з Америки в Boss Auto, ви отримуєте безкоштовний звіт сервісу Карфакс за замовчуванням, так як запит інформації є частиною процесу повної перевірки транспортного засобу на ліквідність. Процедура передбачає отримання окремого pdf файлу з детальною історією автомобіля.

Менеджер замовляє звіт, перш ніж приступати до торгів на аукціоні, щоб вибір автомобіля не здійснювався наосліп. Крім цього, знання деталей допомагає правильно оцінити лот – деякі машини продаються з націнкою при значних пошкодженнях, а є ті, що йдуть з аукціону на 20-30% дешевше аналогів при задовільному технічному стані.

Все про Карфакс

Використовуючи звіт сервісу CARFAX USA, можна дізнатися про автомобіль практично всю потрібну інформацію:

Повний термін експлуатації і реальний пробіг автомобіля;

Кількість власників автомобіля – коли кожен з них вступив в права власності, включаючи місяць і рік – Previous Owner;

Чи була машина у власності водія, або бралася в прокат або лізинг – Type of Owner;

Повна історія обслуговування і ремонту автомобіля, в тому числі, дата і вид робіт;

Інформація про кількість ДТП і пошкодженнях – Damage Report;

Оцінка технічного стану автомобіля – в коментарях до загальної історії і за параметрами Odometer Check, Airbag Deployment, Structural Damage і інших.

Дані надаються в хронологічному порядку.

З інформацією зі звіту вся історія автомобіля максимально прозора і відстежується з самого початку, починаючи з покупки першим власником і закінчуючи моментом появи на онлайн аукціоні. Наприклад, якщо у машини було два-три власники, котрі регулярно проводили техогляд і фіксували стан, але вона потрапила в аварію і відправилася на майданчик – це один з вдалих варіантів для придбання.

А ось якщо власників було п'ять, машина кілька разів була пошкоджена, швидко переходила з рук в руки або нерегулярно обслуговувалася – таке авто купувати не варто.

За carfax, фото і іншим критеріям важливо зрозуміти, чи перший раз у автомобіля ушкодження. Якщо вона не раз ремонтувалася, невідомо, чи заслуговує на увагу. У цьому дуже добре допомагає такий критерій, як технічна оцінка автомобіля, в об'єктивність якої в Америці можна вірити, тим більше, на офіційних сервісах.

Перевірка автомобіля по VIN-номеру дає інформацію, по якій менеджер «бачить» весь життєвий шлях автомобіля і оцінює вигоду від покупки ТЗ: чи варто боротися за лот на аукціоні чи ні, наскільки раціонально витрачати бюджет клієнта, і чи збігаються очікування (зовнішній вигляд, стан , вік авто та інше) з реальністю.

Перевірка по він-коду – що це?

Повна перевірка авто з США – базова процедура при розгляді будь-якого лота на онлайн аукціоні: з неї починається процес підбору автомобіля для доставки.

Він-код – показник історії автомобіля, і саме по VIN-номеру автомобіля виконується пошук даних про транспортний засіб, а саме:

 • Пробіг автомобіля;
 • Пошкодження, які були раніше;
 • Скільки власників було у авто;
 • Технічне обслуговування;

Пробіг в американських автомобілях відповідає дійсності, тому що американські автовласники несуть відповідальність за будь-які махінації з показниками. І якщо на сайті аукціону вказано, що пробіг ТЗ становить всього 70 тисяч миль, так воно і є.

Додатково пошук по VIN-номеру автомобіля допомагає знайти попередні фото машини. Що можна дізнатися? Наприклад, іноді виявляється, що машина не вперше продається на аукціоні.

Або, що раніше у неї були інші пошкодження, а це серйозний привід задуматися і відмовитися від придбання, якщо історія авто містить подібні факти.

Для інформації: цим по-крупному грішать дилери на ринку України – вказують в описі авто «не бита, не фарбована», але пошук по він-коду в 70% випадків закінчується тим, що людина знаходить фотографії розбитого в мотлох автомобіля, який був доставлений і відновлений.

Вартість перевірки авто з США по Карфакс

Якщо ви вирішили довірити компанії Boss Auto перевірку авто з США по він-коду, менеджер проведе скрупульозну перевірку і дізнається максимум інформації, перш ніж зробити висновок, що машину варто грати на аукціоні. Краще витратити більше часу, але бути впевненим в покупці – це наша репутація перед вами, адже безпосереднє завдання Бос Авто: підбір і купівля комфортного, безпечного і необтяжливого в обслуговуванні автомобіля.

Звіт Carfax і інші перевірки включені в послугу доставки автомобіля – не потрібно доплачувати за окремі процедури. Менеджер не буде глибоко вивчати всі машини поспіль, але замовить звіт сервісу, якщо машина за попередніми даними підходить по характеристикам і бюджету, і потрапляє під запити клієнта.

Що ще входить в послугу доставки авто від Boss Auto?

Підбір та викуп автомобіля на аукціоні;

Доставка – в порт і морем в Україну, потім – на навантажувачі до Львова або в інше місто;

Митні платежі беремо на себе – в компанії є юрист;

Ремонт на власних СТО – від пошуку і доставки деталей до установки і повного відновлення автомобіля;

Сертифікація, постановка на облік.