Калькулятор розмитнення авто з США: розмитнення авто з Америки | BOSS AUTO
укр|

Калькулятор розрахунку авто з США

Наш калькулятор допоможе зорієнтуватися, який автомобіль з Америки вибрати для доставки.

Введіть цифри і будьте готові здивуватися. Чому? Тому що тарифи на розмитнення авто з Америки значно нижчі, ніж при доставці з інших країн. Більш того, при підрахунку суми береться офіційний документ – інвойс, за яким автомобіль куплений на аукціоні.

Калькулятор

Ціна авто (USD)

Рік випуску

Тип двигуна

Об'єм двигуна (см3)/Ємність батареї (кВт)

Calc

Під час доставки з країн Європи, наприклад, береться умовний каталог, де ціни завищені і не враховують невеликого зносу машини. Так ціна розмитнення завищується, і вам неприємно мати справу з такими операціями. Більше й не потрібно – доставка з Америки буде прозорою та простою, тим більше, ми все зробимо самі.

Чому важливо знати про ціну ввезення автомобіля з США?

Використання калькулятору розмитнення авто з США допомагає краще розуміти процес формування кінцевої вартості машини. Ціна аукціону важлива, але це тільки одна складова підбору на Copart онлайн.

Нерідко люди приходять із запитом на конкретну модель з великим об'ємом двигуна і дивуються, чому до ціни додається досить велика сума розмитнення авто з США. Або хочуть модель, яку в принципі не вийде пригнати дешево.

Так, це тільки частина роботи – ще є витрати на ремонт, які ми рахуємо самостійно. А також сама специфіка аукціонів – тільки менеджери розуміють, які автомобілі зараз легко «зловити», як підібрати баланс між ціною і не критичними ушкодженнями. Відрізнити гідний варіант – справа досвіду.

Якщо ви поки не орієнтуєтеся в тарифах і хочете самі краще розібратися, що вам потрібно – калькулятор авто з США допоможе у фінансовій стороні питання. Закон на боці американських машин – оцінювання за інвойсом допомагає уникнути неприємних сюрпризів у вигляді взятих зі стелі тарифів.

Ще одна перевага – швидкість процедури ввезення та проведення платежів. Процес розмитнення автомобіля зі штатів швидкий і не вимагає паперової тяганини. Хоча, це не настільки важливо, адже цим займемося ми, за вашим запитом.

Як користуватися калькулятором авто з США?

Використовуйте калькулятор, щоб порівняти різні моделі і ціни між собою. Коли виберете кілька варіантів, подивіться на пропозиції в Україні або на просторах СНД. Ви переконаєтеся, що доставка і розмитнення автомобіля з США, навіть з ремонтом на порядок вигідніша за інші опції.

Зверніть увагу, що є і речі, які безпосередньо не оцінюються грошима. Мова про комфорт – не потрібно переводити в цифри поліпшену комплектацію або менший пробіг автомобілів з Америки. Це очевидні бонуси, адже в перспективі ви зможете довше та з великим задоволенням їздити на авто.

Отже, як почати співпрацю з нами? Визначте свій бюджет і побажання щодо характеристик, року випуску і моделі автомобіля. Якщо не вийде – не проблема, ми допоможемо і проконсультуємо.

Приходьте або зателефонуйте до нас і ми розповімо про те, які варіанти авто з Америки релевантні вашому запиту. Відправимо по месенджеру моделі, які будуть розігруватися на аукціоні, порахуємо доставку і ремонт.

Наша співпраця скріплюється договором і ви завжди в курсі, на якому етапі ваше замовлення під ключ – на етапі викупу, або машина пливе по морю, доставлена ​​в порт Клайпеда або завтра буде на СТО. Ремонт – теж за вашим бажанням: можете зробити самі або доручити нам.

Залишилися ще питання? Звертайтеся – ваша машина чекає на аукціоні США або Канади. А завдання компанії Boss Auto – зробити так, щоб ви отримали максимум переваг при купівлі авто з Америки.