Питання-відповідь | BOSS AUTO
укр|

Питання-відповіді

Найпоширеніші питання

З правилами використання ви можете ознайомитись на відповідних ресурсах iaai та copart.

Вартість доставки може варіюватися в залежності від розташування аукціону та типу транспортного засобу, який ви придбали. Для отримання консультації та детального прорахунку зв'яжіться з нашим менеджером в Telegram.

Вартість розмитнення авто ви маєте змогу порахувати використавши наш калькулятор розмитнення. Процес розмитнення триває від 4 до 48 годин з моменту того, як транспортний засіб потрапляє на митницю.

  • - Купівля/Транспортування/Розмитнення/Сертифікація транспортних засобів;
  • - Логістичні послуги по доставці в усі порти світу;
  • - Перевірка транспортних засобів безпосередньо на аукціонах нашими менеджерами (відео звіт, можна отримати на транспортний засіб в термін до 4-х годин до початку гри);
  • - Безкоштовний Carfax;
  • - Доставка запчастин з США.

Оплата послуг відбувається згідно наших умов оплати.

Всі аукціони працюють по схемі онлайн торгів, на яких ви робите розміщення ставки на лот. Виграє покупець, який запропонує найкращу ціну. Також можливий варіант придбати автомобіль за ціною, яку визначив продавець без торгу (Buy it now).

Перед участю в аукціоні наші менеджери детально перевіряють транспортний засіб, використовуючи всі доступні методи: Carfax, Autocheck та безпосередньо огляд авто на аукціоні (за 4 години до початку аукціону).

Якщо ви не бажаєте очікувати автомобіль з США, Канади чи Кореї то ви маєте змогу придбати авто по наявності на наших відділеннях по Україні. Більше ніж 2-ві тисячі автомобілів доступні для огляду вами у нашому каталозі авто.

Все про гарантію компанії Boss Auto ви маєте змогу дізнатись відвідавши сторінку гарантія.

Вартість депозиту (або гарантованого платежу) становить 10% від максимальної суми виграного вами автомобіля. Даний платіж береться для того, щоб гарантувати вашу участь у грі на аукціоні, та у випадку вашої відмови від транспортного засобу після виграшу, сплатити компенсаційний платіж відповідно до правил аукціону.

Термін доставки авто з аукціону до України становить від 5 до 10 тижнів в залежності від розташування авто та типу його документів.

Автомобілі з пошкодженням з США, Канади мають привабливу ціну яка може бути нижчої на 40% в порівнянні з цінами, які пропонують в середні країни. Навіть з урахування ремонту та розмитнення дані транспортні засоби є більш привабливими. Також наша компанія надає змогу придбати і новий автомобіль, для прикладу ексклюзив, який з'явиться на місцевому ринку на протязі тривалого часу.

Формула кінцевої вартості авто:

Кінцева вартість авто = вартість лоту + аукціонний збір + логістика + розмитнення.

Також варто зазначити, що вами потрібно буде ще сплатити 1% вартості авто в пенсійний фонд при реєстрації авто.