Гарантія | BOSS AUTO
укр|

Гарантія

“Бос Авто Юкрейн” – гарантує виконання

всіх взятих на себе зобов’язань відповідно до договору, який укладається між клієнтом і компанією. Договір має обов’язкову юридичну силу і вступає в силу з моменту підписання його двома сторонами і втрачає свою чинність після виконання сторонами всіх зобов’язань.

В договорі прописана вартість, терміни та повна інформація щодо транспортних засобів, які замовляє клієнт.

Договір укладається в двох екземплярах, один екземпляр залишається в кожної із сторін.

Задати питання
 1. Всі транспортні засоби, які компанія Boss Auto Ukraine доставляє на територію України, являються юридично легальними. Проводиться повна митна очистка згідно діючого законодавства.
 2. Всі платежі від клієнтів являються офіційними і законними. Платежі здійснюються від власного імені на власний автомобіль. В SWIFT оплаті зазначається ім’я, прізвище, марка, модель та VIN номер транспортного засобу.
 3. Всі оплати клієнтом здійснюються на законних основах і не можуть бути змінені до завершення відносин між сторонами.
 4. Кожен клієнт може розірвати стосунки з Boss Auto Ukraine в односторонньому порядку без пені чи штрафів. Припинення відносин між сторонами можливе тільки до моменту купівлі транспортного засобу.
 5. Ми гарантуємо, що транспортний засіб придбаний в компанії Boss Auto Ukraine зможе встати на облік в любому сервісному центрі МВС на території України.
 6. Сторони несуть відповідальність відповідно договору.
 7. Кожний клієнт Boss Auto Ukraine отримує повну і достовірну інформацію про транспортний засіб з США, Канади, Кореї та Європи. Клієнти до участі в торгах отримують повну інформацію та історію щодо транспортного засобу. Клієнт отримує детальний звіт як мінімум із одного сервісу (Carfax).
 8. Клієнти отримують комплексну допомогу в підборі транспортного засобу.
 9. Наша компанія працює тільки з перевіреними продавцями та площадками-аукціонами.
 10. Транспортування лоту до порту здійснюється перевіреними транспортними компаніями. Під-час транспортування морем ми надаємо трек-номер, завдяки якому можна відслідковувати місце знаходження транспортного засобу в процесі транспортування.
 11. Всі лоти на аукціонах страхуються згідно законодавству країни продавця. Сума страхування становить не більше 1% від загальної суми транспортного засобу і аукціонного збору. Клієнт укладає додатковий договір страхування.
 12. Всі клієнти Boss Auto Ukraine отримують Invoice на оплату транспортного засобу, фото з порту перед погрузкою лота на корабель, трекінг для відслідковування, а також рахунок на оплату логістики. Також клієнт отримує фотографії процесу вигрузки транспортного засобу в порту, повний пакет документів на авто, рахунок на оплату митних платежів.