Купити авто з Канади в Україні: ціни на вживані машини з Канади | BOSS AUTO

Авто з Канади

Процес купівлі, доставки, розмитнення – коли йдеться про авто з Канади, процес не відрізняється від послуги пригону машин з Америки. Купити авто з Канади можна не менш, а іноді й більш вигідно, ніж в Америці. Тому ми розглядаємо різні способи доставки для клієнта, виходячи з бюджету, побажань щодо моделі і потреб.

Авто з Канади

Навіщо платити на 20-30% більше за автомобіль в Україні?

У чому переваги покупки авто в Канаді і чому варто порівнювати ціни з канадськими аукціонами? Давайте розглянемо факти і нюанси докладніше.

Етапи співпраці

етап 01
  • Початок співпраці

Ви залишаєте заявку на сайті або йдете безпосередньо до одного з наших офісів

етап 02
  • Знайомство з компанією
  • Пошук авто
  • Прорахунок авто
  • Укладення попереднього договору

Ви приходите, ми разом підбираємо автомобіль згідно вашого бюджету та побажань. Ви обираєте авто вигідне у ремонті та обслуговуванні, комфортне у експлуатації та привабливе ззовні та всередині – це має значення.

Авто з Канади – про процес покупки і переваги

Вибір машини з Канади відбувається так: ви визначаєтесь, який хочете автомобіль, і менеджер шукає його на аукціоні. Звичайно, попередньо ми запитуємо, чому вибір припав на цю машину – через вартість, особистих переваг або тому, що хтось порадив.

У Boss Auto ми можемо показати аналоги для порівняння, підібрати і розповісти про більш вигідні варіанти аукціонних авто. Наше завдання – запропонувати краще, тому ми готові допомогти порадою і думкою, яка заснована на досвіді.

Коли вибір зроблений, починається пошук автомобіля на аукціоні. Зверніть увагу, ціна відрізняється від Америки– канадський долар дешевший, тому враховується поправка на різницю валют.

Після того, як менеджер купить машину на аукціоні, залишається заплатити аукціонний збір і запустити процес доставки. Транспортування автомобіля проходить в кілька етапів: шлях від аукціону в порт, доставка в інший порт на нашому континенті, шлях на автовозі в Україні.

Часто компанії пропонують доставку з Америки, але мало хто може купити машину в Канаді. Чому? Через складну логістику. Налагодити процес доставки автомобіля з Канади – окрема історія, але ми вже можемо собі дозволити возити машини з усіх куточків світу. Досвід з доставки є – ми вже все налагодили і зробили процес доставки швидким і безпечним.

По прибуттю автомобіля в порт, а після – сушею в Україні, оформляємо розмитнення і ремонтуємо машину. Після – сертифікація, і ви отримуєте новий автомобіль, на якому поїдете прямо з нашого майданчика.

Давайте ще раз про те, що входить в остаточну вартість автомобіля:

0

Ціна аукціону + збір

1

Доставка

2

Розмитнення

3

Ремонт, сертифікація

Чим хороші канадські машини?

Ціна. У Канаді ціни на автомобілі дешевші – це очевидний плюс. Коли можна купити автомобіль в Канаді за меншою ставкою, ніж в Америці, і доставка не перекриває економію, такий варіант оптимальний для збереження бюджету.

Пробіг в кілометрах. Так, в Канаді діють ті ж одиниці вимірювання, що в Європі, і пробіг розраховується в кілометрах, а не милях. Це економить кошти на прошивку «комп'ютера» в автомобілі. Додатково це скорочує час очікування машини.

Великий вибір великих тачок. Мріяли про повнопривідну машину? Марите великим мотором і джипом з крутою прохідністю? Тоді купівля авто в Канаді – те, що потрібно. Тут великий вибір моделей з потужними двигунами за доступною ціною.

Розмитнення за інвойсом – оскільки це автомобіль з пошкодженнями, він не обійдеться дешевше, як при доставці з Європи.

І для тих, хто не любить великі машини, Канада – теж варіант, адже вибір великий настільки, що можна знайти варіанти для всіх.

Початково кращий стан. Навіть з урахуванням пошкоджень машина буде краще, ніж та, що купили на ринку України. Як мінімум тому, що ви знаєте про всі пошкодження, бачите історію авто і пробіг двигуна. Загалом, як і при купівлі з Америки або Кореї, авто з Канади – той випадок, коли ви розумієте, за що платите гроші.

Ми допоможемо вигідно придбати вживане авто в Канаді – досвід і кількість клієнтів говорять самі за себе. Будемо раді виконати вашу мрію щодо машини з Канади!

Про роботу та переваги Boss Auto

І чому Boss Auto - кращий вибір, ніж інші компанії в Україні.

Вміємо підбирати автомобілі – вчимо менеджерів орієнтуватися в ринку, потреби клієнтів і вибирати оптимальне співвідношення якості-переваг і ціни. Любимо і цікавимося автомобілями і всім, що їх стосується, розбираємося в різних моделях і марках.

Повний супровід менеджера – завжди на зв'язку і готовий відповісти на питання.

Поетапна оплата і підписання договору – ви знаєте, куди йдуть гроші, яка вартість доставки авто з США. Підписуємо з вами договір про співпрацю, щоб ви і ми відчували себе спокійно і впевнено.

Можливість запропонувати більше – не тільки Америка і не тільки доставка: привозимо автомобілі з Європи і Азії, допомагаємо в продажу авто і пропонуємо розміщення на наших майданчиках і багато іншого.

Наші послуги – не тільки доставка: розмитнення, ремонт, сертифікація, постановка на облік. Мінімум затрат часу для вас.

Налагоджений процес доставки на всіх етапах – і по морю, і по суші.

Купівля машини з США з Boss Auto – ваш спокій і впевненість. Чи не час відкладати мрію - ми доставимо авто, яке зробить життя простіше і приємніше.

Поширенні питання стосовно доставки

З моменту покупки уживаного автомобіля на аукціоні в Канаді або США і до прибуття машини в європейський порт міста Клайпеда проходить приблизно 4-8 тижнів. Клієнт отримує VIN-код придбаного автомобіля і звіт CARFAX, а також фотозвіт - від 20 до 50 якісних фотографій реального стану машини.

Для обчислення приблизної вартості розмитнення автомобіля скористайтеся нашим калькулятором. Алгоритм обчислення розроблений у відповідності до Податкового кодексу України.

Boss Auto забезпечує максимально швидку доставку з майданчика аукціону до порту відправлення. Доставка проводиться з будь-якої точки США, без посередників.

На майданчику для завантаження здійснюється об'єднання вантажів (збір вантажів від різних відправників в одному напрямку). Після завантаження контейнер вирушає в порт, а документи відправляються на американську митницю

Доставимо автомобіль в будь-яку точку України автовозом або евакуатором.