Купити авто з Європи в Україні: ціни на вживані машини з ЄС | BOSS AUTO

Авто з Європи

Доставка авто з Європи стала відомою і затребуваною кілька років тому через значно нижчі ціни на нормальні машини. Потім почалися проблеми, влада вирішила, що процес доставки потрібно врегулювати, і довго приймали рішення. В результаті з'явився закон про розмитнення за пільговими умовами і нові тарифи для автомобілів з Європи.

Авто з Європи

Навіщо платити на 20-30% більше за автомобіль в Україні?

Як зараз йдуть справи з доставкою автомобілів з Європи і чи є в цьому сенс? Звичайно є. Коли це не розбиті, нові моделі за нижчою, ніж в Україні ціною. У нас можна купити авто з Європи з розмитненням, підібрати цілу машину, виходячи з ваших потреб.

Робочі автомобілі, сімейні кросовери, моделі представницького класу – в залежності від того, що вам потрібно, ми підберемо вигідний варіант на доставку. І обійдеться така машина дешевше, навіть після розмитнення.

У чому сенс доставки авто з Європи?

Етапи співпраці

Що входить в остаточну вартість автомобіля з Європи? Кілька складових:

0

Ціна в Європі

1

Транспортування в Україну

2

Розмитнення

3

Оплата наших послуг

Це всі платежі. Ви знаєте про ціну ще з етапу пошуку автомобіля, будете повідомлені про вартість доставки. Якщо ви хочете попередньо порахувати вартість розмитнення, вам допоможе калькулятор розмитнення, а про конкретну ціну і тарифи детально розповість менеджер.

Як бачите, покупка авто з Європи це просто і досить зручно. Не потрібно довго чекати, можна купити стару машину з ближніх країн в хорошому стані. І головне – заощадити гроші і час, доручивши справу нам.

Про роботу та переваги Boss Auto

І чому Boss Auto - кращий вибір, ніж інші компанії в Україні.

Вміємо підбирати автомобілі – вчимо менеджерів орієнтуватися в ринку, потреби клієнтів і вибирати оптимальне співвідношення якості-переваг і ціни. Любимо і цікавимося автомобілями і всім, що їх стосується, розбираємося в різних моделях і марках.

Повний супровід менеджера – завжди на зв'язку і готовий відповісти на питання.

Поетапна оплата і підписання договору – ви знаєте, куди йдуть гроші, яка вартість доставки авто з США. Підписуємо з вами договір про співпрацю, щоб ви і ми відчували себе спокійно і впевнено.

Можливість запропонувати більше – не тільки Америка і не тільки доставка: привозимо автомобілі з Європи і Азії, допомагаємо в продажу авто і пропонуємо розміщення на наших майданчиках і багато іншого.

Наші послуги – не тільки доставка: розмитнення, ремонт, сертифікація, постановка на облік. Мінімум затрат часу для вас.

Налагоджений процес доставки на всіх етапах – і по морю, і по суші.

Купівля машини з Boss Auto – ваш спокій і впевненість. Чи не час відкладати мрію - ми доставимо авто, яке зробить життя простіше і приємніше.

Поширенні питання стосовно доставки

З моменту покупки уживаного автомобіля на аукціоні в Канаді або США і до прибуття машини в європейський порт міста Клайпеда проходить приблизно 4-8 тижнів. Клієнт отримує VIN-код придбаного автомобіля і звіт CARFAX, а також фотозвіт - від 20 до 50 якісних фотографій реального стану машини.

Для обчислення приблизної вартості розмитнення автомобіля скористайтеся нашим калькулятором. Алгоритм обчислення розроблений у відповідності до Податкового кодексу України.

Boss Auto забезпечує максимально швидку доставку з майданчика аукціону до порту відправлення. Доставка проводиться з будь-якої точки США, без посередників.

На майданчику для завантаження здійснюється об'єднання вантажів (збір вантажів від різних відправників в одному напрямку). Після завантаження контейнер вирушає в порт, а документи відправляються на американську митницю

Доставимо автомобіль в будь-яку точку України автовозом або евакуатором.