Аукціон Copart: американський аукціон автомобілів Копарт українською мовою
укр|

Аукціон Copart

Якщо ви цікавилися доставкою битих автомобілів з Америки, то чули про

Copart – онлайн аукціони США і Канади. На сайті представлені сотні тисяч автомобілів онлайн, у компанії майданчики в різних штатах. Чому так багато людей купує на Копарт? Розповідаємо про переваги аукціону, які авто продаються і чому варто доручити покупку Boss Auto.

Пошук авто на Copart
Пошук авто
Search

Про аукціон Copart

Copart USA – не перший сайт-аукціон з продажу авто з США, але він став найбільш затребуваним і відомим.

Причин тому кілька:

Сайт: зручний, зрозумілий, без проблем у використанні. На сторінках розміщені описи битих автомобілів, фото HD якості, що не завжди доступно на інших аукціонах.

Вибір з декількох сотень тисяч машин: на онлайн аукціонах багато автомобілів в цінових категоріях від економ до преміум класу, затребувані і не дуже моделі, биті і цілі машини від страхових компаній на будь-який смак. Аукціон Копарт в США – це каталог авто, на якому можна підібрати 2-3 моделі світових виробників в один бюджет.

Доступність по всій території Америки – компанія володіє кількома майданчиками в різних штатах, де представлені сотні тисяч автомобілів онлайн. Оцінити масштаб пропозицій можна, якщо відкрити аукціон Копарт українською, де продубльована вся інформація з американського сайту.

Як проходить пошук на аукціоні Копарт?

Пошкодження – потрібно вміти бачити і розглядати. На фотографіях видно окремі деталі автомобіля, і якщо він має видимі механічні пошкодження, це документується на знімках. Але є пошкодження, які складно помітити на фото і оцінити ремонт – для цього потрібен досвід, знання технічної частини ТЗ і трохи інтуїції. Все це дозволяє візуально визначити пошкодження, небажані для тієї або іншої моделі і марки.

Щоб не отримати замість американської мрії «кота в мішку», звертайтеся до Boss Auto – вміємо розпізнавати і оцінювати пошкодження і загальний стан автомобілів онлайн.

При підборі авто з Америки наші менеджери ретельно перевіряють продавця і фотографії, зображення і пошкодження.

Підбір автомобіля для конкретного клієнта на аукціоні Copart відбувається наступним чином:

Відбираються критерії бажаного автомобіля – ми погоджуємо з вами головні характеристики і бюджет.

Менеджер здійснює підбір варіантів на сайті аукціону Copart українською – проглядається доступний список найближчих торгів, де можна в наступні кілька тижнів купити автомобіль.

Гра лота на аукціоні онлайн: у день торгів створюється черга з автомобілів. В процесі менеджер ставить ставки і бореться з конкурентами, граючи до межі встановленого вами бюджету.

У разі виграшу оплачується аукціонний внесок і вартість автомобіля протягом 5 днів.

Після цього автомобіль готовий до відправки з Америки. Тепер його чекає транспортування по суші, потім морем і знову по суші через Європу в Україну.

Список затребуваних авто з Америки на аукціоні Copart формується, виходячи з таких варіантів:

Бюджетні моделі – ті, що обійдуться в ціну 5-6 тисяч доларів. Серед них – популярні моделі Ford, Chevrolet, Volkswagen і деякі «азіати».

Авто середнього сегменту, дорогі – але значно доступніші за рахунок пошкоджень і нижчої ціни в Америці в порівнянні з Україною.

Биті або цілі – не завжди на аукціон потрапляють автомобілі після ДТП. Іноді це машини, підтоплені по пороги – такі теж відразу списуються з рахунків, або побиті градом. Залежно від бюджету можна вибирати або розбиті, які обійдуться недорого в плані викупу на аукціоні, або цілі – в такому випадку ви заощадите на ремонті.

Сімейні, спортивні авто, для міста і позашляховики – для різних цілей, адже в Америці, як і всюди, люди користуються машинами на всі випадки життя.

Ще раз коротко про те, як проходить доставка автомобілів з США:

Налагоджений процес викупу, доставки, розмитнення і сертифікації авто.

Готовність цілком взяти на себе процес: ви - спостерігаєте і контролюєте, ми – робимо.

Накопичений за кілька років досвід доставки декількох тисяч автомобілів.