Аукціон adesa: американський аукціон автомобілів Адеса українською мовою
укр|

Aукціон Adesa

Маючи бажання купити хороший автомобіль з Америки, багато хто не підозрюють, наскільки в штатах цієї країни багато аукціонів, і ADESA Auction – ще один цікавий інтернет-майданчик, де можна купити гідного «американця» за вигідною ціною.

Кожен з аукціонів, присутніх в Америці, має свої особливості: на одних розміщені автомобілі з сильними пошкодженнями, на інших – без пошкоджень або злегка пом'яті моделі, вибір великий. Принцип роботи практично у всіх однаковий, різниця тільки в підході до оформлення авто для розміщення в каталозі аукціону, оплата і штрафні санкції.

В Boss Auto ми користуємося послугами різних онлайн аукціонів США – це збільшує шанси знайти відмінний автомобіль за вигідною ціною з мінімальними пошкодженнями, в хорошому технічному стані, в багатій комплектації. При цьому ті, хто починає шукати «американця» самостійно, мало звертають увагу на відносно «молоді» аукціонні майданчики зі списку всіх американських auto auctions, і даремно. Чому – розповімо далі.

Історія аукціону Adesa

Компанії Adesa вже 30 років (а це відносно небагато в порівнянні з тим же Copart і Manheim), але за цей час кількість майданчиків по Америці і тепер уже в Канаді збільшилася до 67. Зовсім непогано для масштабів США, і вибір машин різноманітний. Середній оборот аукціону становить більше 3 мільйонів автомобілів на рік, тому тут є на що подивитися і що підібрати для кожного клієнта.

Adesa

Компанія Boss Auto вже встигла попрацювати з цим автомобільним аукціоном і впевнено може сказати, що він заслуговує на увагу.

Особливість електронного аукціону ADESA – продаж цілих б/у автомобілів в хорошому технічному стані і автотранспорту з легкими ушкодженнями. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на ремонт або просто не розглядаєте битий автомобіль, цей онлайн аукціон стане одним з перших в підборі варіантів для покупки машини в Америці.

Непошкоджені автомобілі коштують дорожче, ніж ТЗ після ДТП, але економлять гроші із загального бюджету і пару тижнів часу за рахунок ремонту, який не потрібний по прибуттю транспортного засобу в Україні. Кінцева ціна в порівнянні з відновленим авто буде вищою, але рідні комплектуючі та недоторканий ремонтом корпус цього варті.

Реєстрація та вхід на Adesa

У нас є власний акаунт на аукціоні! Тому вам не потрібно самому шукати і викуповувати автомобіль, що сподобався – якщо ви звернулися до Boss Auto, це клопіт компанії. Наявність власного облікового запису зручніша, ніж користуватися послугами посередника. В Boss Auto ми самі вибираємо, торгуємося і купуємо автомобілі з наступною доставкою в Україну.

Підбір автомобіля на Adesa і не тільки

Які автомобілі можна купити на аукціоні Adesa? Якщо сортувати за видами пошкоджень, є варіанти машин:

Постраждалих від погодних умов – наприклад, від граду, який розбив скло або зробив невеликі вм'ятини на даху. Такі варіанти дуже вигідні в плані і покупки, і ремонту, так як потрібні невеликі і недорогі кузовні роботи – вони цілі всередині і під капотом, і зазвичай не вимагають ремонту по ходовій частині. Ще до цієї категорії відносяться «потопельники», підтоплені по пороги. За фактом, це авто без пошкоджень, але на документах в Америці їм ставиться подібна відмітка.

Як ми розбираємося в автомобілях? На онлайн аукціоні Adesa com є достатньо інформації і фото, за якими проводиться аналіз лота. Користуємося і звітами CARFAX, щоб перевірити історію, шукаємо фото по він-коду в різних джерелах, і багато іншого. Вибір лота – одне з найважчих завдань, а подальша доставка і приведення авто в порядок – питання налагодженості процесу.

Переваги роботи з нами

Ми профі в питаннях доставки авто – нам не потрібно переконувати, коли є фото, відгуки, безліч привезених автомобілів і досвід.

Робота налаштована під клієнта – машина замовляється за запитами. Головне – щоб в результаті ви отримали вигоду в ціні і виправдали тимчасові витрати.

Для інших випадків є майданчики – там ми розміщуємо автомобілі клієнтів, які хочуть поміняти машину і власні вигідні покупки на онлайн аукціонах: доставлені, відремонтовані, поставлені на облік

За рахунок того, що автомобілі готові до експлуатації і в них вже вкладено гроші, вартість буде трохи вище, так як це – наш ризик. Тому доставка авто з Америки – насправді хороший вибір, але ми даємо різні варіанти клієнтам.

Бажаєш авто за ціною нижче ринку? Залиш заявку та отримай безкоштовний підбір актуальних авто з США, Кореї, Європи та Канади. Доступ до преміум акаунтів на Copart, IAAI, Impact та Manheim дають змогу купувати автомобілі за найнижчими аукціонними зборами.

Boss Auto – це власна доставка, розмитнення, ремонт та сертифікація авто, що дає змогу надати нашим клієнтам найвигіднішу ціну авто на ринку України.

Звертайтеся – раді допомогти з покупкою машини мрії, яка стане вірним супутником на дорогах.