Оплата в компанії | BOSS AUTO
укр|

Оплата

Замовляй, купуй, шукай автомобілі разом з Boss Auto

Замовити автомобіль не було ще так легко та безпечно. Разом із Boss Auto авто з США - це відкрито, прозоро та в найшвидші терміни при оптимальній вартості всього лише в один клік. Долучайся до спільноти Boss Auto

Задати питання

Способи оформлення замовлення

Сайт - Використовуючи нашу сторінку ви можете залишити заявку на підбір авто використавши форму Менеджер з підбору авто зв’яжеться з вами і проконсультує вас по авто з США, можливо ви надасте перевагу авто із Канади чи авто із Кореї.

Через Call-центр - Відвідавши сторінку Контакти, ви маєте змогу обрати наш відділ продажу по таких містах: Київ, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Стрий, Коломия, Мукачево. Висококваліфіковані фахівці з підбору авто нададуть вам консультацію по авто з США, а також авто із Канади, Кореї та Європи.

Через соціальні мережі - Instagram, Facebook, Tik Tok чи навіть LinkedIn, ви можете використати дані засоби комунікації з нашою командою. Відвідавши сторінки компанії в соціальних мережах ви зможете спостерігати життя компанії, також аспекти із доставки авто з США, Кореї та Канади. На наших сторінках вас очікують новини автомобільного світу, розіграші та промокоди від компанії.

Через мессенджери - Використайте самий зручний спосіб спілкування 21-гостоліття. Наша компанія доступна до ваших послуг 24/7. Telegram, Viber, Facebook Messenger дані інструменти доступні вам для спілкування з компанією по купівлі, доставці, розмитненню авто з США.

Способи оплати

Попередня угода

Ми укладаємо з вами угоду про співпрацю, по підбору та грі авто з США, Канади, Кореї на відомих аукціонах, таких як: Copart, IAAI, Impact та ін.

Основна угода

Після виграшу авто на аукціоні з клієнтом укладається договір на придбання та транспортування авто з США до України. Після виграшу авто клієнту надається три дні, щоб її оплатити. Ми виставляємо Invoice (міжнародний рахунок-фактура), який необхідно оплатити за допомогою SWIFT-переказу через банк.