Аукціон cars.com: американський аукціон автомобілів карс.ком українською мовою
укр|

Aукціон cars.com

Щоб купити автомобіль з США, недостатньо відвідування онлайн аукціонів Копарт або Манхейм. Компанія Boss Auto працює і з іншими аукціонними майданчиками, і один з них – американський аукціон сars.com, представлений, в тому числі і українською мовою, який не менш цікавий своєю пропозицією.

Не чули про цей аукціон? Є майданчики, не такі відомі по автомобілям з США, але це не говорить про те, що вони гірше. Ми працювали з безліччю аукціонів і одним з тих, куди варто заглядати в пошуках авто, є сars.com українською мовою, де можна знайти гідний автомобіль з максимально прозорою історією і детальним описом технічного стану.

Що це за аукціон – сars.com?

У компанії ми дотримуємося думки, що важливо шукати машини на замовлення клієнтів на декількох аукціонах. Для цього потрібні додаткові ресурси і досвід – і те, і інше у нас вже є. Тому, коли ви звертаєтеся за тим, щоб замовити доставку автомобіля, ми пропонуємо багато хороших варіантів на різних аукціонах.

Як працює аукціон і як виграти машину?

Схема роботи онлайн аукціону сars.com практично ідентична роботі інших аукціонних майданчиків: биті або цілі машини привозять дилери, страхові компанії або приватні продавці, працівники фотографують і розміщують детальні описи на сайті. Пізніше встановлюється дата аукціону на сars.com і менеджер Boss Auto бере участь в торгах за лот, який був обраний по запиту клієнта.

Щоб викупити автомобіль на аукціоні сars.com USA, необхідно перебити ставки конкурентів і поставити найвищу ціну – якщо вона зіграє, машина ваша. Ми попередньо погоджуємо з вами межу ціни транспортного засобу, яка дозволить вкластися в бюджет разом з доставкою та ремонтом – у всьому потрібна розумна міра.

Отже, якщо менеджер підібрав крутий варіант на аукціоні Car Com, і ви погодилися із запропонованим варіантом, беремо участь в торгах. Якщо вдалося зіграти лот – залишиться провести оплату лота і аукціонного збору, після чого ми займемося доставкою автомобіля.

Переваги підбору в Boss Auto

Чому ми впевнено радимо звертатися до нас, якщо ви шукаєте доставку авто з Америки?

Працюємо з перевіреним портом, стежимо за доставкою з Сars auto com і не тільки, робимо процес прозорим – доставляємо машини в порт Клайпеда в Литві, що економить час. У нас власна доставка по Європі і свої СТО, а також сертифікаційний центр, тому ви не працюєте зайвий раз з посередниками.

Тримаємо в курсі того, що відбувається – постійно на зв'язку: під час вибору лота, в процесі аукціону, відстеження статусу доставки, розмитнення машини, ремонту та постановки на облік. Але ваша роль – стежити, а наша – надати послугу в повному обсязі.

Знаємо, що купувати – і чому одні моделі коштують своїх грошей, а інші не принесуть бажаної економії. Ми просто керуємося досвідом і постійно вчимося.

Працюємо за договором – тому ви будете впевнені в якості послуг.

Надаємо повний спектр послуг «під ключ» – від вибору і покупки до ремонту і постановки на облік. Ви можете просто прийти і забрати готовий автомобіль – решта залишається за нами.

Популярні автомобілі, які можна знайти на сars.com USA

Моделі від Ford: Fiesta, Fusion в економ-сегменті, F150 – для тих, хто цінує і кому потрібні великі розміри і крута прохідність.

Jeep – джипи з відмінною прохідністю і вигідною ціною, яка нижче, ніж дешеві моделі кросоверів в Україні.

Range Rover, Land Rover – якість, статус, прохідність. Тут і додати нема чого – економія складе до 30%, а машина буде їздити не один рік.

Німецькі виробники – ті моделі, що продаються в Америці, відрізняються меншим пробігом, ніж в Європі, і кращою комплектацією, а це дуже важливо для комфорту.

Багато інших моделей – ринок США дуже різноманітний, і знаходяться автомобілі під різний бюджет і побажання.

Насправді, ми привезли вже багато авто з різними характеристиками, і скажемо наступне: все залежить від конкретного випадку, побажань і бюджету, а вибір машин є на будь-який запит. Як правило, відгуки про сars.com позитивні і підтверджують той факт, що покупець отримує те, що бачив на сайті. Трапляється, що деякі автомобілі не дуже вигідні в пригоні – наприклад, якщо клієнт розраховує на економність і раціональне користування,

а ми знаємо, що вона дорога в ремонті і обслуговуванні. Або людина розраховує на меншу, а за ті ж гроші в Америці є додаткові хороші варіанти інших виробників.

Нюанси вибору – те, з чим стикається кожен покупець автомобіля, і ваші проблеми вибору – наша турбота.

Бажаєш авто за ціною нижче ринку? Залиш заявку та отримай безкоштовний підбір актуальних авто з США, Кореї, Європи та Канади. Доступ до преміум акаунтів на Copart, IAAI, Impact та Manheim дають змогу купувати автомобілі за найнижчими аукціонними зборами.

Boss Auto – це власна доставка, розмитнення, ремонт та сертифікація авто, що дає змогу надати нашим клієнтам найвигіднішу ціну авто на ринку України.