Гібридні автомобілі з США: купити авто гібрид з Америки | BOSS AUTO | BOSS AUTO
укр|

Гібридні автомобілі з США

Гібридні авто в наявності

ТОП - 10 гібридів з Америки

ТОП - 5 найдорожчих гібридів з США

Переваги покупки гібридних авто з США

РСТ: вживані авто в Україні

Переваги підбору в BOSS AUTO

Чому вигідно замовити авто гібрид з Америки в Boss Auto?

Повний спектр послуг: пошук кращого варіанту, викуп лота за привабливою ціною, доставка і розмитнення + сертифікація і вручення авто щасливому власнику.

Знайдемо кращі варіанти по ваших побажаннях

Я хочу:

Рік випуску

Ваш бюджет ($)

Ім’я

Телефон

Відділення

Коментар

Наш досвід роботи з американського напрямку, є головною перевагою, так як ми підберемо і привеземо автомобіль, який не тільки дешевше, ніж на ринку України, але і відповідає всім запитам в плані економічності, якості, надійності, комфорту і безпеки.

Гібридні автомобілі з США

Транспортні засоби «гібриди» набирають популярність в Україні: машини користуються попитом через економічності і стильного дизайну, а гібридні авто з США цінуються ще й за оптимально доступну вартість, якщо замовляти послугу пригону авто під ключ.

Асортимент гібридних модифікацій в рази ширше, ніж електромобілів, при цьому забезпечує економію грошей на паливо, а з урахуванням слабо розвиненою мережі зарядних станцій дозволяє не відмовлятися від частих і тривалих поїздок.

hybrid

ТОП - 10 гібридів з Америки

Зараз в топ-10 стильних і економічних авто з Америки гібрид включені такі моделі з приставкою Hybrid:

Toyota Avalon

Toyota Avalon
Купити

Якщо говорити про найбільш популярних моделях, то, як відомо, першими брендами запровадили масову гібридизацію були Toyota і Honda, тому не дивно, що вони довгий час утримують позиції найпопулярніших гібридів, не уступаючи новому поколінню «зелених» машин.

Якщо ви хочете купити авто з США гібрид - компанія Boss Auto пропонує комплекс послуг по пригону популярних гібридних модифікацій під замовлення з урахуванням бюджету і побажань клієнта.

Має сенс купувати старий гібридний авто саме на американському ринку: причиною тому якість збірки, яке краще, ніж у європейських аналогів.

ТОП - 5 найдорожчих гібридів з США

Зокрема в числі найдорожчих люксових гібридів, доступних для автолюбителів України, представлені:

Toyota Camry 2019

Toyota Camry 2019
Купити

Це далеко не повний список популярних моделей. У компанії Boss Auto можна підібрати і купити авто гібрид з США з каталогу машин, представлених в продажу на власних майданчиках, без довгого очікування доставки.

В каталозі зібрані найбільш затребувані марки і моделі гібридних авто в різному ціновому сегменті: починаючи з моделей, які з урахуванням конструкції ТЗ можна віднести до бюджетних варіантів, і до дорогих люксових модифікацій.

У числі найдорожчих суперкарів, який можна вважати просто недосяжною мрією LaFerrari, McLaren P1 і Porsche 918 Спайдер, цінник яких перевищує 1 млн. Доларів, але ми шукаємо і привозимо машини для звичайних водіїв.

Транспортні засоби «гібриди» набирають популярність в Україні: машини користуються попитом через економічності і стильного дизайну, а гібридні авто з США цінуються ще й за оптимально доступну вартість, якщо замовляти послугу пригону авто під ключ.

Асортимент гібридних модифікацій в рази ширше, ніж електромобілів, при цьому забезпечує економію грошей на паливо, а з урахуванням слабо розвиненою мережі зарядних станцій дозволяє не відмовлятися від частих і тривалих поїздок.

Часті питання

  • Гібридний автомобіль – це автомобіль, у якому поєднується бензиновий та електричний двигун, причому чудово доповнюючи один одного.

  • Електродвигун моментально забезпечує додаткову потужність, не витрачаючи паливо і не забруднюючи навколишнє середовище. Бензиновий двигун дозволяє розвинути високу швидкість. Робота в парі дозволяє кожному джерелу енергії працювати в оптимальному режимі, забезпечуючи автомобілю чудові ходові якості і паливну економність.

  • При гальмуванні генератор використовується для уповільнення руху авто. При цьому він виробляє електроенергію, яка акумулюється в батареях. У традиційних системах енергія, яка використовується для гальмування, втрачається повністю. На відміну від них, гібридна система надзвичайно ефективна при їзді саме в умовах міста, де часто чергуються розгін і гальмування.

  • Сьогодні практично всі провідні світові автоконцерни представили власні моделі гібридних автомобілів. Проте, далеко не всі з них стали скільки-небудь популярними на ринку, а тому ми спробуємо розглянути найбільш відомі «гібриди», які користуються попитом. Отже:

  • 1) Toyota Prius

  • Цей японський «гібрид», який нещодавно в черговий раз змінив покоління, можна назвати знаковою моделлю даного сегмента. По суті, саме Пріус став основоположником ринку гібридів, принісши всі переваги гібридної складової на ринок масових транспортних засобів. З часом автомобіль піддавався доопрацюванням і в підсумку «розділився» на дві моделі – власне Toyota Prius (саме той, на якому «розсікають» наші копи) і футуристичний Toyota Prius Plug-in hybrid, пропонований виключно на ринку Сполучених Штатів Америки.

  • 2) Chevrolet Volt

  • Цей автомобіль не можна назвати ринковим проривом – попит на машину попереднього покоління був більш ніж скромним. Однак слід зазначити дану модель варто хоча б тому, що цей автомобіль став першим масовим гібридом, здатним проїхати 40 кілометрів, не використовуючи двигун внутрішнього згоряння.

  • 3) Lexus RX450h

  • Цей кросовер став першим автомобілем даного класу з гібридною трансмісією. Власне кажучи, поява цієї машини довела, що великий автомобіль преміум-класу здатний бути економним в місті як звичайна малолітражка. Навіть не дивлячись на різницю в ціні в порівнянні зі звичайними модифікаціями, кросовер Lexus RX450h виявився успішним на ринку, довівши, що забезпечені люди теж не проти придбати технічно досконалий транспортний засіб з малою витратою палива.

За будь-якої погоди гібридний автомобіль залишається працездатним – як мінімум тому, що ДВЗ запускається високовольтним електромотором і тяговою батареєю, які за потужністю в рази перевершують традиційні стартер і АКБ. Доки батарея не нагріється до кімнатної температури, її віддача буде обмеженою, що лише непрямим чином вплине на вихідну потужність системи, оскільки первинним джерелом енергії у гібрида залишається двигун внутрішнього згоряння. Тому морози такому автомобілю не страшні.

Використання систем охолодження або обігріву збільшує витрату накопиченої в батареї енергії і знижує дальність поїздки в режимі електромобіля (EV). Водіння на високій швидкості також призведе до більш швидкої розрядки акумуляторної батареї і тим самим зменшить дальність поїздки в режимі електромобіля.