Доставка авто з США в Україну: розрахунок вартості доставки авто з Америки
укр|

Доставка авто з США

Бажаєш авто за ціною нижче ринку? Залиш заявку та отримай безкоштовний підбір актуальних авто з США, Кореї, Європи та Канади. Доступ до преміум акаунтів на Copart, IAAI, Impact та Manheim дають змогу купувати автомобілі за найнижчими аукціонними зборами.

Boss Auto – це власна доставка, розмитнення, ремонт та сертифікація авто, що дає змогу надати нашим клієнтам найвигіднішу ціну авто на ринку України.

Вартість доставки авто з США складається з декількох окремих сум: ціни перевезення по Америці, доставки морем і автовозом. Останні дві суми – фіксовані, а ціна перевезення дещо відрізняється в залежності від штату, де розміщений майданчик, і його віддаленості від порту.

Тривалий, складний і відповідальний процес – доставка авто з США, яку здійснює команда Boss Auto. Все починається з підбору і викупу машини, а по прибуттю на неї чекає розмитнення і ремонт, сертифікація і постановка на облік. Ми присутні на всіх етапах, але зараз докладніше зупинимося на доставці.

Про доставку автомобілів з США

Купівля

З чого починається доставка автомобіля з США? З моменту, коли лот виграний на аукціоні. Коли автомобіль позначається в системі як проданий і продавець не має претензій до остаточної вартості, потрібно оплатити машину і аукціонний збір.

Купівля

Ще раз коротко про те, як проходить доставка автомобілів з США:

Доставка автовозом від майданчика аукціону в порт – цим займається партнер Boss Auto, міжнародна транспортна компанія

Переміщення між портами – з порту в Америці машини доставляються в Клайпеду, Литва. Доставка по суші в Україні – нашими автовозами.

Видача авто власнику в офісі Boss Auto – ви можете подивитися на машину по прибуттю, щоб порівняти з результатом. Або забрати готову машину, з усіма документами.

Оскільки ми доставили тисячі машин, налагодили процес на кожному етапі – нема про що турбуватися. Це – одне з наших переваг, але є й інші.

Про доставку від Boss Auto

Переваги співпраці з нами наступні:

Вміємо підбирати автомобілі – вчимо менеджерів орієнтуватися в ринку, потреби клієнтів і вибирати оптимальне співвідношення якості-переваг і ціни. Любимо і цікавимося автомобілями і всім, що їх стосується, розбираємося в різних моделях і марках.

Повний супровід менеджера – завжди на зв'язку і готовий відповісти на питання.

Поетапна оплата і підписання договору – ви знаєте, куди йдуть гроші, яка вартість доставки авто з США. Підписуємо з вами договір про співпрацю, щоб ви і ми відчували себе спокійно і впевнено.

Можливість запропонувати більше – не тільки Америка і не тільки доставка: привозимо автомобілі з Європи і Азії, допомагаємо в продажу авто і пропонуємо розміщення на наших майданчиках і багато іншого.

Наші послуги – не тільки доставка: розмитнення, ремонт, сертифікація, постановка на облік. Мінімум затрат часу для вас.

Налагоджений процес доставки на всіх етапах – і по морю, і по суші.

Купівля машини з США з Boss Auto – ваш спокій і впевненість. Чи не час відкладати мрію - ми доставимо авто, яке зробить життя простіше і приємніше.

Поширенні питання стосовно доставки

З моменту покупки уживаного автомобіля на аукціоні в Канаді або США і до прибуття машини в європейський порт міста Клайпеда проходить приблизно 4-8 тижнів. Клієнт отримує VIN-код придбаного автомобіля і звіт CARFAX, а також фотозвіт - від 20 до 50 якісних фотографій реального стану машини.

Для обчислення приблизної вартості розмитнення автомобіля скористайтеся нашим калькулятором. Алгоритм обчислення розроблений у відповідності до Податкового кодексу України.

Boss Auto забезпечує максимально швидку доставку з майданчика аукціону до порту відправлення. Доставка проводиться з будь-якої точки США, без посередників.

На майданчику для завантаження здійснюється об'єднання вантажів (збір вантажів від різних відправників в одному напрямку). Після завантаження контейнер вирушає в порт, а документи відправляються на американську митницю

Доставимо автомобіль в будь-яку точку України автовозом або евакуатором.