Авто з США в розстрочку: купити автомобіль з Америки в кредит | BOSS AUTO
укр|

Авто з США в розстрочку

Калькулятор розрахунку щомісячного платежу

Підберіть авто в кредит за допомогою нашого калькулятора

Просто вводьте дані для розрахунку та отримайте пропозиції для покупки

Credit car

Вартість автомобіля10,000 $

5 000 $35 000 $

Термін кредитування12 міс

1 міс84 міс

Щомісячний платіж26,284

до 84 місяцівтермін кредитування
до 35 000 $сума кредиту
від 1.67 %відсоткова ставка
0 %щомісячна комісія

Переваги

->

Зворотній зв'язок

протягом 30 хв

->

Без довідки про

доходи

->

Рішення про

розстрочення

протягом 60 хв

->

Тільки паспорт та

ІПН

->

Оформлення авто

1 день

->

Страховка

Дзвонок для консультации

Замовити дзвонок для консультации

info
info

Часті питання

Надайте документи, що засвідчують особу, паспорт, ІПН та довідку про доходи. Якщо позичальник є пенсіонером або має інвалідність, необхідно надати документи, що підтверджують це.

Так, кредит можна оформити на автомобіль, який замовник вибрав відповідно до власних вимог на аукціоні США.

Так, можна не вносити заставу. Кожен конкретний випадок кредитування обговорюється окремо із менеджером компанії.

Так, якщо людина офіційно не працевлаштована, потрібно взяти довідку з банку, що підтверджує платоспроможність позичальника.

Авто зі США в розстрочку

Бажаєте купити авто із США в розтермінування на вигідних умовах? Пропонуємо найкращі умови кредитування, якщо власної готівки недостатньо.

Вибирайте автомобіль на будь-якому аукціоні в Америці, який відповідає вашим запитам. На торгових майданчиках США представлений великий вибір автотранспортних засобів. В асортименті машини з пошкодженнями і практично нові з мінімальним пробігом.

Вкажіть марку, рік випуску, пробіг, ціну та вибирайте із отриманого списку модель, яка сподобалася найбільше. Менеджери компанії Boss Auto оформлять покупку на аукціоні та займуться всіма питаннями, пов'язаними з доставкою автомобіля в Україну.

Реєструючи кредит на автомобілі зі США, покупець відразу стає повноправним власником транспортного засобу. Такий автомобіль не можна передати в заставу, його не можуть відчужувати або проводити будь-які інші операції з вилучення.

Кредит на авто зі США

Купівля автомобіля в кредит, означає, що він належить вам

Умови отримання

Пропонуємо вигідні умови на автомобілі в розтермінування. Даємо кредит, використовуючи спеціальну програму, яка дає можливість взяти на виплат повну або часткову вартість автотранспорту.

Головні плюси при покупці в кредит машин із Штатів:

 1. Не треба укладати договір застави. Автомобіль не буде використовуватися як гарантія повернення кредиту, а значить не може бути відчужений.
 2. Не потрібно оформлення страхового полісу КАСКО, а також страховки життя та здоров'я позичальника. Це означає, що позичальника не лягають додаткові фінансові витрати.
 3. Початковий грошовий внесок не вимагається. Якщо потрібно, кредит можна взяти на всю вартість транспортного засобу.
 4. Кредит видається без обмеження за датою виробництва автомобіля, пробігом та іншими характеристиками. Можна придбати будь-який автомобіль, який вибрали на аукціоні.

Розмір кредиту для придбання транспортного засобу з Америки надається у розмірі до 1 млн. гривень. Відсоткова ставка від 19% річних, щомісячна комісія відсутня. Ще один плюс покупки на виплат – це можливість виплатити гроші достроково в короткий період від 3 до 12 місяців.

Вимоги до позичальників

Щоб отримати авто зі США під виплату, використовуючи спеціальну програму, необхідно, щоб позичальник відповідав таким вимогам

 1. Вік позичальника мінімальний – 25 років. Максимальний вік на момент погашення боргів за кредитом – 65 років.
 2. Безперервний трудовий стаж не менше ніж 9 місяців, щоб отримати позику від 200.000 грн. Для отримання більшої суми потрібна наявність трудового стажу від двох років і більше.
 3. Мінімальний підтверджений дохід має становити 6500 грн. і більше на місяць. За більшого офіційного заробітку, можна взяти в розтермінування велику суму. Офіційний дохід на місяць 35000 грн. дає можливість отримати на виплат максимальну суму.

Дані вимоги для отримання кредиту на покупку американської машини дуже лояльні, що дає можливість оформити покупку багатьом автомобілістам. Залучаючи для покупки позикові кошти, покупець має можливість не відмовлятися від придбання більш дорогого транспортного засобу.

Які документи будуть потрібні, щоб оформити кредит на авто зі Штатів?

Працездатний громадянин, щоб отримати розтермінування на авто, має пред'явити:

 1. Паспорт, що підтверджує громадянство України та ІПН.
 2. Документи, що підтверджують певний рівень прибутку.
 3. Пенсіонеру, щоб оформити кредит, необхідно надати довідку про розмір пенсійних виплат упродовж півроку.
 4. Інваліди та пенсіонери повинні також надавати спеціальні посвідчення.

Бажаєте отримати авто зі Штатів на вигідних умовах? Зв'яжіться з менеджером компанії, який детально розповість про умови кредитування з огляду на ситуацію конкретно взятого клієнта. Менеджер, після того, як будуть з'ясовані подробиці покупки, уточнить суму кредиту та графік виплат.

Заявка на розтермінування схвалюється після того, як буде перевірено документи, це не займе багато часу. Розширена кредитна програма на купівлю транспортних засобів зі Штатів, дає можливість практично кожному бажаючому, стати власником якісного та надійного закордонного транспорту, без довгих очікувань та великих переплат. Мрія про розкішний автомобіль вже зовсім скоро стане реальністю, достатньо залишити заявку і менеджер компанії зв'яжеться з вами для отримання подальших інструкцій!