Аукціон Impact: американський аукціон автомобілів Імпакт українською мовою
укр|

Aукціон Impact

Чому популярність викупу вживаного автомобіля на канадських аукціонах така висока? Причини прості, починаючи з якості збірки транспортного засобу і закінчуючи преміальною комплектацією і можливістю стати власником рідкісного екземпляра. Жителі Канади більш вимогливі до автопрому, ніж європейці, тому й машини там виробляються якісніші, проходять різні додаткові тестування, щоб відповідати стандартам.

Одним з найбільших аукціонів вживаних автомобілів є Impact Auto. Тут представлена техніка на будь-який смак, колір і гаманець. Основна причина швидкого зростання компанії полягає у грамотній ціновій політиці і гарному технічному стані транспортних засобів. Кожен, хто хоче викупити биту машину на канадському аукціоні, повинен промоніторити каталог з пропозиціями Імпакт Авто аукціон. Впевнені, тут ви точно знайдете цікавий варіант.

Історія аукціону Імпакт Авто

Торговий майданчик Impact Auto спеціалізується на віртуальних продажах різної техніки, а саме старих автомобілів, мотоциклів, вантажівок і позашляховиків. Цей аукціон визнаний найбільшим в Канаді. Особливістю його можна назвати можливість участі тільки канадських компаній,

а оплата викупленого товару здійснюється тільки в канадських доларах. Аукціон автомобілів в Канаді Імпакт Авто – це дочірня компанія страхових автоаукціонів, вона має в своєму розпорядженні 14 діючі платформи в Канаді.

Що пропонує такий аукціон? Які авто можна купити:

з невеликими пробігами;

биті, але в хорошому технічному стані;

застарілі або пошкоджені транспортні засоби;

застраховані списані, прокатні і благодійні автомобілі.

Торги на канадському майданчику ведуться не так динамічно, як на інших американських аукціонах, наприклад, Copart. Тому завжди є шанс купити старий автомобіль в максимальній комплектації і за дуже привабливою ціною.

Що потрібно знати про автомобільні аукціони Канади

Онлайн торги стали доступними для всіх бажаючих учасників з 2019 року. Таке рішення неймовірно збільшило можливості організаторів Impact Auto. Перебуваючи в будь-якій точці світу, можна підібрати машину і викупити її, зробивши ставку. Автоаукціони Канади передбачають участь тільки канадських компаній, за попереднім договором з онлайн-майданчиком.

Хто може продавати старі машини на такому аукціоні? Страхові компанії, автопарки, лізингові організації та підприємства, які надають послуги оренди колісного транспорту різних видів і типів. Через них же можна здійснити продаж авто населення.

Хто купує биті автомобілі і ТЗ в нормальному стані без візуально помітних пошкоджень? Дилери, які пройшли реєстрацію на сайті майданчика Impact Auto, з відкритим рахунком всередині системи і з ідентифікаційною карткою. У кожного покупця є право залучення двох представників для торгів з подальшим здійснення угоди.

Транспортні засоби на канадських аукціонах проходять перевірку: документальну і технічну. Кожен виявлений дефект фіксується в карті автомобіля. У ній же занесені дані про ДТП. На основі цієї інформації робиться висновок про загальний стан машини та її стартова ціна. У разі попередньої оцінки страховою компанією вона також заноситься в карту.

Переваги купівлі автомобілів на аукціонах в Канаді

Придбати автомобіль без прихованих сюрпризів, використовуючи автомобільні аукціони Канади, цілком реально. З основних переваг канадського онлайн-майданчика можна виділити низьку вартість лота, чесний продаж, відсутність перекупів, мета яких – заробити якомога більше грошей. Велика пропозиція – моделей багато, вони різні, в різному стані, з мінімальними і великими пробігами, з дрібними і значними дефектами. Можна купити ТЗ 2018-2019 року випуску. Відсутність переплат і прихованих платежів – ви купуєте машину в стані «як є».

Довірити вибір авто, його викуп з подальшою доставкою, розмитненням, постановкою на облік і ремонтом можна професіоналам Boss Auto. Наші менеджери з багаторічним досвідом і сотнями позитивних угод підберуть найкращі варіанти з можливих, виходячи з бажаних характеристик і бюджету клієнта.

Переваги підбору в BOSS AUTO:

економія часу і грошей – від вас потрібен тільки список вимог до ТЗ і уточнення максимальної суми для торгів. Всі наступні процеси і етапи – турбота компанії;

доставка в Україну без турбот – цю послугу також можна замовити і не переживати про те, в якому стані приїде авто морем і суходолом. Наявність власних перевізників і співпраця з американськими компаніями відкривають нові горизонти перед клієнтами Boss Auto;

ремонт – власні автомайстерні повернуть придбаний автомобіль з дефектами до нормального стану.

Ще раз коротко про те, як проходить доставка автомобілів з США:

Налагодженість процесу викупу і доставки

Готовність цілком взяти на себе процес: ви - спостерігаєте і контролюєте, ми - робимо

Накопичений за кілька років досвід доставки декількох тисяч автомобілів

Доставка і ремонт вважаються додатковими послугами. Наша основна мета – підібрати і викупити ТЗ за найвигіднішими умовами і з максимальною економією для клієнта. Звертайтеся – і ваша американська мрія стане реальністю вже скоро.