Аукціон NPA: американський аукціон мототранспорту npauctions.com укрїнською мовою
укр|

Аукціон NPA

Кількість автомайданчиків в США з кожним роком стрімко збільшується. Купити старий автомобіль в хорошому стані і заощадити при цьому кругленьку суму – хто відмовиться від такої пропозиції? Крім автомобілів, в Америці активно продається й інший колісний транспорт, наприклад, снігоходи, всюдиходи. Ті ж човни, на них попит не менший, ніж на автомобілі.

А що з мотоциклами? Улюблений транспорт молоді та людей, які жити не можуть без адреналіну. Вигідно купити його можна на аукціоні NPA. Це відкритий майданчик, який на сьогодні вважається одним з найбільш популярних і безпечних. Крім вільного продажу, тут на регулярній основі практикується проведення онлайн-аукціонів, на яких можна дуже вигідно купити мотоцикл і не тільки.

Історія аукціону NPA

Підстава аукціону відбулася у 1990 році. На сьогодні NPA є найбільшим постачальником ремаркетингу мототехніки Power Sport. Вже більше трьох десятків років він активно надає послуги найбільшим фінансовим організаціям і виробникам різної сільськогосподарської техніки. Так, і її можна придбати на цьому аукціоні. Співпраця відбувається в онлайн-режимі, і продажа, і купівля.

Попит на вживану мототехніку постійно зростав, і вже у 1997 році NPA аукціон відкрив другий майданчик для торгівлі уживаними мотоциклами – в Атланті, штат Джорджія.

Стрімкий технологічний прогрес, який увірвався на початку 21 століття, залишив свій позитивний відбиток на розвиток майданчика. Удосконалилася технічна база, і в 2001 році для широкого користування відкрилася технологічна платформа NPA Auction Management System. На її базі регулярно стали відкриватися комерційні майданчики, які спеціалізуються на проведенні онлайн-аукціонів.

Перший обмін товарами онлайн стався у 2006 році. На даний момент платформа NPA представлена у 4 містах, вона активно розвивається і нарощує обороти продажів. Каталог з мотоциклами оновлюється регулярно, раз на тиждень. Є техніка з різними ушкодженнями. Для кожного лота окремо вказані технічні характеристики, прикріплені фотографії гарної якості, є детальний опис. Цієї інформації вистачає, щоб зробити обдуманий вибір і купити старий мотоцикл.

Що потрібно знати про аукціон?

Як тільки ви стаєте учасником аукціону, можна відразу проводити торги, як дилер компанії. Додатковий бонус – ви завжди в курсі новин майданчика. Перед вами відкривається можливість постійного моніторингу новинок. Всі надходження на торговельну платформу фіксуються.

Повний набір віртуальних інструментів для активних дій на аукціоні доступний відразу після реєстрації учасника.

З їх допомогою можна відстежувати ставки в режимі реального часу, налаштовувати фільтр пошуку в залежності від індивідуальних вимог і переваг.

Як же стати учасником? Це просто – потрібно всього лише зареєструватися на сайті npa.com і вносити раз на рік невелику абонентську плату. Анкета для заповнення є у вільному доступі в кабінеті користувача.

Що можна купити на аукціоні NPA:

мотоцикли різних марок і моделей, в тому числі спортивні, туристичні, вуличні, мотокроси та інші;

квадроцикли двомісні, сайди, баггі;

снігоходи спортивні, гірські, туристичні;

гідроцикли універсальні, туристичні та спортивні.

Більш того, іноді на онлайн платформі можна придбати рідкісний екземпляр, якого ніде, крім як у Америці, більше і не купиш.

Підбір мотоцикла на аукціоні

Вся мототехніка, допущена до онлайн торгів NPA, отримує певну кількість балів, які відповідають її характеристикам і технічному стану на момент продажу. Перед тим як виставити лот в каталог, він проходить ретельну перевірку механіками.

Підбір мотоцикла починається з бюджету і побажань клієнта. На сайті аукціону уважно придивіться до фотографій,

вони не повинні бути оброблені фоторедакторами. Важливий і сам рейтинг продавця і відгуки покупців. Успішно проведені угоди свідчать про чесність і порядність продавця. І останній важливий момент – подробиці опису лота, чи вказані там всі типи пошкоджень, які візуально видно на фото. А також можливі дефекти і поломки всіх систем транспортного засобу.

Переваги NPA

Торговий майданчик NPA пропонує покупцеві:

великий вибір різних транспортних засобів, упор більше на мотоцикли;

оформлення заявки онлайн;

постійна підтримка консультантів аукціону на будь-якому етапі;

виготовлення супровідної документації;

допомога у митному очищенні;

різні способи оплати, готівковий і безготівковий розрахунок;

можливість резерву.

Заощадити час і довірити процес оформлення і викупу авто і мотоцикла можна професіоналам Boss Auto. Співпраця з нами відбувається в комфортних умовах – ви даєте список вимог і бюджет, ми в короткі терміни підбираємо оптимальні варіанти в межах конкретної суми і обговорюємо найкращий. Далі справа за малим: оформити купівлю і доставку.

Переваги підбору в BOSS AUTO:

тотальна вигода – ви оплачуєте ціну лота і наші послуги, решта нехай вас не турбує;

менеджер завжди на зв'язку, він стежить за викупом, займається доставкою та іншими етапами, консультує і допомагає;

наявність власних автовозів і партнерство з провідними американськими перевізниками спрощує доставку;

розмитнення, постановка на облік і ремонт за бажанням клієнта.