Про компанію «BOSS AUTO»
укр|

Про нас

Boss Auto — більше ніж авто з США
Історія компанії Boss Auto

Початок нашої історії 2018 року.
У момент, коли авто з Європи стали чимось суперечливим та ненадійним, а на ринку України стабільністю були неадекватні ціни, виникла потреба у рішенні цієї проблеми. Рішенні для усіх, кому потрібен автомобіль.

Ми обрали Америку — тому що не дивлячись на нібито складну доставку, авто з США варті того, аби купувати та привозити їх до України. Краща комплектація, прозора історія, ніяких скручених пробігів та ціна – на 20-30% нижча, аніж в Україні. Переваг більш ніж достатньо, аби позбутися думки про купівлю битої-фарбованої машини на місцевому ринку.

Спершу перевірили на собі — і досі їздимо лише на авто з Америки. Особистий досвід та досвід вже сотень клієнтів дозволяє нам стверджувати, що пригон авто з США – найкращий варіант для України.

2018
2019
2020
Місія компанії Boss Auto

Із звичайної потреби придбати машину за адекватні гроші народилася місія Boss Auto: зробити авто із Америки реальністю для кожного покупця.

Зробити це так, аби купівля була простою та надійною. Аби можна було придбати авто, не думаючи про скручений пробіг чи майстерно заховані пошкодження. Не думати, де та в чому був обман. Не торгуватися за машину, яка не варта тих грошей.

Допомогти купити мрію. Машину, яку клієнт дійсно хоче та може собі дозволити. На якій буде їздити комфортно, в кайф, відчуваючи усю потужність та якість авто із кращою комплектацією, хорошим технічним станом та запасом міцності на роки вперед.

Це і є філософія Boss Auto. Це – основа нашого підходу до надання послуг та мірило якості.

Партнери

Одне з наших головных досягнень - те, що ми цілком перейшли на власну доставку. Це означа, що транспортування буде швидким, авто - застраховане від пошкоджень.

А ціна – нижчою за рахунок відсутності посередників.

Окрім цього, ми самостійно розмитнюємо авто, робимо ремонт та сертифікацію – і тому кінцева вартість авто стає меншою для клієнта Boss Auto.

Для нас цілковита автономність це – зручність, можливість виконувати роботу швидше та гарантувати результат.

Наші єдині партнери – офіси Boss Auto в інших містах Украни. Їх відкрили люди, що вирішили презентувати наш бренд та поділяють міссію та цінності компанії.

Як до нас проїхати

Наш головний офіс знаходиться у Львові, по вул. Довженка, 2. Це – Сихів, від нас – 15 хвилин до центру міста через Новий Львів.

Використовуйте функцію Прокласти маршрут на сайті Boss Auto в розділі Контакти, аби комфортно добратися до головного офісу чи інших представництв компанії.

Чекаємо на вас за адресою: