Аукціон Manheim: американський аукціон автомобілів Манхейм українською мовою
укр|

Aукціон Manheim

Затребуваний аукціон американських машин - Manheim, де підбирають варіанти для доставки в Україну. Правила роботи не відрізняються від інших сайтів, але є нюанси щодо автомобілів, які продаються на аукціоні. На них зупинимося докладніше, і розглянемо, які машини продаються на аукціоні Манхейм онлайн.

Детальніше про Манхейм

Особливість 01

Автомобільний аукціон Манхейм має одну з кращих репутацій серед аукціонних майданчиків США, і це закритий майданчик. Головна відмінність від інших майданчиків полягає в тому, що на продаж виставлені виключно цілі автомобілі без пошкоджень і в справному технічному стані. Якщо робота з іншими аукціонами це пошук балансу ціни лота і не надмірно дорогого ремонту, то на Манхейм є можливість купити автомобіль в стані, близькому до ідеалу, в режимі онлайн.

Особливість 02

Правда, з цього випливає друга особливість – автомобілі продаються дорожче. Цей варіант підійде тим, для кого комфортніше з психологічної точки зори купити неушкоджену машину, яка не потрапляла в аварію, нехай дорожче. Сюди ж додається і економія часу: навіть якщо доставка ТЗ з Америки займає стільки ж часу, як у випадку з битими авто, але не доведеться витрачати ще місяць на ремонт. І по прибуттю автомобіля потрібно буде заплатити тільки за розмитнення та постановку машини на облік.

Кому підійде Manheim

Висновок: американський аукціон Манхейм може стати знахідкою для тих, хто орієнтується на покупку цілих вживаних автомобілів в справному стані, нехай і дорожче. Звичайно, є на майданчику Manheim і биті машини – але їх відсоток значно менший.

Які авто можна купити на аукціоні Manheim? Список різноманітний:

Затребувані на просторах України моделі світових виробників: Volkswagen, Audi, Ford, Kia, Mazda, Toyota та інші;

Автомобілі з великим об'ємом двигуна;

Економні машини з двигунами 1.0, 1.4 літра теж є;

Дешеві і дуже дорогі – для різних бюджетів і смаку;

Позашляховики, паркетники, універсали і седани – будь-які форми і типи.

Американські машини привабливі тому, що навіть при мінімальній економії виправдовують очікування. Припустимо, ви вибрали недорогу і не биту модель, і доставка з ремонтом зроблять її на 1-2 тисячі доларів дешевше, ніж в Україні. У чому різниця? У тому, що комплектація її буде краще, рік випуску – від 2010, відповідно пробіг – менше. Ці речі складно виміряти в грошовому еквіваленті, але вони впливають на якість і термін служби автомобіля. Ще хороший варіант, особливо при покупці авто на Manheim в USA – моделі, які складно знайти в Україні. Наприклад,

Ford F150 – величезний пікап з великим об'ємом двигуна. Ця модель доступна з мінімальними пошкодженнями і невисоким пробігом, і обійдеться на 3-4 тисячі доларів дешевше. Нюанс таких машин тільки в тому, що через великі об'єми моторів піднімається вартість розмитнення, але це того варто.

На майданчику аукціону Манхейм українською можна знайти автомобілі «робочі конячки», представницькі седани, невеликі, спритні і економічні хетчбеки для завантажених вулиць і міської їзди, і позашляховики для сільської місцевості, які оптимально недорогі в обслуговуванні та ремонті, і довго прослужать власникові.

Вартість авто на аукціоні Манхейм

Як ми вже говорили, вартість цілих неушкоджених машин на аукціоні Манхейм українською вище, ніж на інших онлайн аукціонах за рахунок кращого технічного стану транспорту. Потрібно дивитися конкретні моделі і порівнювати варіанти між собою – враховувати пошкодження і вартість ремонту, розмитнення, знати нюанси вибору тієї чи іншої марки.

Менеджер Boss Auto допоможе розібратися – в залежності від моделі та бюджету підбере авто так, щоб вартість виправдала якість і ваші очікування.

Переваги підбору автомобіля в Boss Auto – це:

Клієнтоорієнтованість. Наше завдання – задовольнити побажання клієнта, тому що це: наша репутація, гроші і розвиток в якості компанії з ім'ям. Великий вибір інструментів, доступи до різних ресурсів, продумана логістика дозволяють нам не поспішати з вибором і привозити авто на замовлення конкретного клієнта, а не ті, що вигідні нам.

Пропрацювана схема доставки – ми знаємо, чому не варто доставляти в Одесу, наскільки важливо страхувати авто, як швидко допливе машина в порт і хто повезе транспорт по Європі в Україну. Ми привезли не одну сотню автомобілів клієнтам і на майданчики Boss Auto.

Пропонуємо різні варіанти – у нас можна замовити пошук і доставку авто з США, Канади та інших країн, купити машину з майданчика. Можливо, у нас вже є автомобіль, який ви шукаєте – так навіщо чекати? А може, виявиться, що по вашому запиту дешевше купити автомобіль в Канаді – тоді це не проблема. Або ви хочете купити машину на аукціоні з Азії? І так можна.

Звертайтеся – зробимо все, щоб ви отримали машину з Америки за адекватною вартістю і з очевидними перевагами у вигляді кращої комплектації і технічного стану в порівнянні з аналогами в Україні.