Суперкар Team Fordzilla P1 побудований у вигляді повнорозмірного макета | BOSS AUTO
укр|

Суперкар Team Fordzilla P1 побудований у вигляді повнорозмірного макета

Суперкар Team Fordzilla P1 побудований у вигляді повнорозмірного макета фото №1
Віртуальний суперкар Team Fordzilla P1, розроблений європейським відділенням Форда разом з геймерами, з самого початку було обіцяно втілити в металі і пластиці. І хоча побудований не повноцінний автомобіль, а лише повнорозмірний макет, тут було докладено чимало зусиль з опрацювання «конструкції». До речі, для марки проект виявився новаторським: вперше він був виконаний без очного взаємодії учасників від початку і до кінця. Розробники перебували в п`яти країнах і спілкувалися тільки по Мережі. Фінальна збірка пройшла в Кельні. Причому на реалізацію віртуальних креслень пішло лише сім тижнів.
Суперкар Team Fordzilla P1 побудований у вигляді повнорозмірного макета фото №2
Цей суперкар з урахуванням побажань фордовськой киберспортівной команди Team Fordzilla і сотень тисяч фанатів розробили (в першу чергу) дизайнери компанії: Артуро Аріна (екстер`єр) і Роберт Енгельманн (інтер`єр). До речі, у вересні, коли задумку демонстрували лише в комп`ютерному вигляді, салон фордівці не показували, його просто не було. А вийшло все ефектно. Приземкувата машина перш за все робить ставку на аеродинаміку. Повітроводи в задній частині кузова і контрфорси, що йдуть дугами від прозорого ковпака до задніх крил, - явна відсилання до суперкару Ford GT.
Суперкар Team Fordzilla P1 побудований у вигляді повнорозмірного макета фото №3
Суперкар Team Fordzilla P1 двомісний. І тут знайшлося місце жарту зі світу геймерів. На підлозі перед пасажиром є напис AFK (Away From Keyboard, це статус «відійшов від клавіатури»). У задній частині кузова нанесені написи levelup як нагадування про постійне самовдосконалення, liftoff як натяк на перехід машини з віртуального світу в реальний, а спереду у спойлера - GLHF (Good Luck, Have Fun, удачі і веселощів). Директор по дизайну Ford of Europe Амко Лінартс заявив: «Задоволення лежить в основі всього дизайну, орієнтованого на людину. На це приємно дивитися, сидіти і водити? Що ж, у випадку з Team Fordzilla P1 відповідь на всі ці питання - так! ».