Рестомод Totem GT перейшов з електрики на бензин | BOSS AUTO
укр|

Рестомод Totem GT перейшов з електрики на бензин

Рестомод Totem GT перейшов з електрики на бензин фото №1
Однією з фішок презентованого в минулому році електрокара Totem GT Electric була здатність до імітації бензинового автомобіля. Крім можливості підігнати повадки 525-сильного (980 Н • м) електромотора під себе, власнику пропонувалося вибрати кількість передач, які можна клацати самому або залишити цю справу автоматиці. По кузову купе спеціально запускалися вібрації, а за допомогою зовнішньої акустичної системи McFly можна було підібрати двухдверка «голос». Тепер бюро представило свій новий проект - Totem GT Super. Цей рестомод вже значно чесніше попереднього, адже йому під капот встав справжній бензиновий мотор.
Рестомод Totem GT перейшов з електрики на бензин фото №2
Раз вже Totem GT є сучасною інтерпретацією моделі Alfa Romeo GT Junior 1300/1600, то і двигун обраний відповідний. Перебудовувати оригінальний агрегат за прикладом «стайні» Kimera інженери Тотема не стали, а просто взяли мотор у сучасного седана Giulia GTA. Офіційної інформації про прототип поки небагато, але, за чутками, бітурбошестёрка 2.9 буде доступна в трьох варіантах віддачі: 560 к.с. і 700 Н • м; 575 і 720; 620 і 790. Останній розжене купе до 100 км / год за 3,2 с - на 0,3 с повільніше GT Electric. Зате в максимальній швидкості новинка у електрокара все-таки виграє - 313 км / ч проти 255.Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.