Nissan Townstar інтерпретував Renault Kangoo | BOSS AUTO
укр|

Nissan Townstar інтерпретував Renault Kangoo

Nissan Townstar інтерпретував Renault Kangoo фото №1
Компактвен Renault Kangoo третього покоління, який встиг перетворитися на Mercedes-Benz Citan, трансформувався в Nissan Townstar і дебютував разом з електроверсія. Фургон Townstar EV володіє електромотором на 90 кВт (122 к.с., 245 Н • м), батареєю ємністю 44 кВт • ч і запасом ходу 285 км (WLTP). Бензиновий «каблучок» обладнаний турбочетвёркой 1.3 (130 к.с., 240 Н • м), шестиступінчастою "механікою" і переднім приводом. Таунстари замінять в Європі моделі NV250 і e-NV200. Ціни і терміни не названі.
Nissan Townstar інтерпретував Renault Kangoo фото №2
По частині безпеки Townstar пропонує автоторможеніе з виявленням пішоходів і велосипедистів, «парковку без рук», інтелектуальний круїз-контроль і камери кругового огляду, вперше увійшли в стандартне оснащення. Медіацентр дружить з Apple CarPlay і Android Auto, є бездротова зарядка смартфонів. Пасажирський Renault Kangoo зараз просить 24 200-27 100 євро , Kangoo Van - від 20 400 (1,73 млн).


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.