Range Rover виявив переваги розвиненої мехатроніки | BOSS AUTO
укр|

Range Rover виявив переваги розвиненої мехатроніки

Range Rover виявив переваги розвиненої мехатроніки фото №1
П`яте покоління моделі Range Rover перейшло на нову модульну архітектуру MLA-Flex. Разом з електронною архітектурою Land Rover Eva 2.0 це дало машині безліч новацій. Наприклад, пневмопідвіска використовує для адаптації до дороги навігаційні дані від хмарної платформи eHorizon (до речі, ззаду вперше на Ленд Роверах з`явилася п`ятиважілка). А «по повітрю» можна оновлювати не тільки програмне забезпечення мультимедійної системи, але й програми для приблизно 70 електронних модулів в автомобілі. І всі модифікації Рейндж Ровера тепер оснащені задньою віссю, що керується.
Range Rover виявив переваги розвиненої мехатроніки фото №2
Висота кузова змінюється у п`яти положеннях (-50 мм, -16 мм, номінал, 75, 135). Першою з Ленд Ровер модель отримала нову 48-вольтову електричну систему придушення кренів Dynamic Response Pro, що працює ефективніше і швидше минулої гідравлічної і створює протидіє крену момент до 1400 Н • м. Пневмостійки мають найбільші камери в сегменті і працюють разом з двоклапанними активними амортизаторами Bilstein (окремо регулюється зусилля на стисканні та відбої).

Амортизатори автоматично переходять у режим Dynamic, якщо датчики машини фіксують загрозу зіткнення, що підвищує шанс успішного маневру ухилення. Взагалі ж, інтегрована система управління шасі, що впливає на налаштування машини, діє з попередженням, що підвищує комфорт та динаміку. На комфортний рух налаштовані і помічники (адаптивний круїз-контроль, помічник кермового управління).

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.