Пятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками | BOSS AUTO
укр|

Пятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками

Пятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками фото №1
Хетчбек Honda Civic склав компанію показаному в квітні седану одинадцятого покоління. Як і анонсувалося, на пятидверка розширено асортимент силових агрегатів. Тут тепер два мотора на вибір (атмосферник 2.0 на 160 к.с., 187 Н • м і турбочетвёрка 1.5 на 182 к.с., 240 Н • м). І обидва можуть поєднуватися як з варіатором, так і з шестиступінчастою "механікою". Седану, нагадаємо, доступний тільки варіатор.
Пятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками фото №2
Як і седан, пятідверка отримала «в базі» семидюймовий кольоровий сенсорний екран з інтеграцією Apple CarPlay і Android Auto, а опцією є мультимедійна система з дев`ятидюймовим екраном і бездротовими Карплеем і андроїдом. Реконфігурованих цифрова приборка (стандарт для Sport Touring) налічує 10,2 дюйма по діагоналі.
Пятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками фото №3
Залежно від опцій і комплектації тут можна побачити бездротову зарядку смартфона і аудіосистему Bose з 12 динаміками. Стандартом є оновлена ​​система Honda Sensing з однією камерою, адаптивним круїз-контролем, утриманням в смузі і новою функцією Traffic Jam Assist. На рівні Sport Touring додана система контролю гальмування на низькій швидкості (Low Speed ​​Braking Control) і запобігання помилкового зрушення перед перешкодою (спереду і ззаду), з вісьмома ультразвуковими датчиками.
Пятидверка Honda Civic поєднала два мотора з двома коробками фото №4
Вперше хетчбек Civic буде випускатися в США. В кінці року серійне виробництво стартує в Грінсбурга, штат Індіана. (Раніше хетчі Civic в Америку везли з Британії). Сімейство Civic є одним з найпопулярніших в Америці легкових автомобілів. Десяте покоління з листопада 2015 року розійшлося там тиражем понад 1,7 млн. І понад 20% продажів забезпечив саме хетчбек, так що його поява і в поколінні номер 11 - вельми важливо.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.