Mitsubishi Outlander PHEV помітно наростив запас ходу на батареї | BOSS AUTO
укр|

Mitsubishi Outlander PHEV помітно наростив запас ходу на батареї

Mitsubishi Outlander PHEV помітно наростив запас ходу на батареї фото №1
Японці розкрили начинку гібрида Mitsubishi Outlander PHEV, що заряджається від мережі, створеного на основі «четвертого» Аутлендера. Як і передбачалося, схематично силова установка залишилася незмінною, на базі двигуна 2.4, як у минулого покоління після змін 2018 року. Але всі компоненти були знову оновлені.
Mitsubishi Outlander PHEV помітно наростив запас ходу на батареї фото №2
Атмосферник 2.4 4B12 розвиває 133 л. та 195 Н•м (у попередника було 135 та 211). Передній електромотор видає 85 кВт (115 л.с.), 255 Н · м (було 60 кВт, 195 Н · м). Задній електромотор тепер має 100 кВт (136 к.с.), 195 Н•м (у минулому поколінні було 70 кВт, 137 Н•м). Таким чином електрична частина сильно підтягнула параметри. І ще важливіше, що сама ідеологія гібрида, що підключається, що передбачає його використання в коротких поїздках в ролі електрокара, без запуску ДВС, проявилася тут ще сильніше.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.