Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації | BOSS AUTO
укр|

Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації

Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації фото №1
Модель Volkswagen T7 (в різних версіях вийде під іменами Multivan, Transporter або Caravelle) при побіжному погляді революційної чи не здається. Додаткове віконце в передній стійці не заважає відчути спадкоємність у вигляді машини. Однак перед нами давно очікувана зміна платформи: попередник, вен T6 / T6.1, використовував доопрацьовану «візок» аж від покоління T5, запущеного в 2002 році. Тепер же в комерційному хіті Фольксвагена застосована модульна платформа MQB.
Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації фото №2
Нова для моделі платформа означає тісну спорідненість з цілою армією фольксвагеновских моделей, починаючи з Гольфа, а по техніці принесло чимало свіжих для венів з буквою T рішень. Скажімо, вперше Multivan отримав бензоелектричних заряджається версію eHybrid, в якій 150-сильний мотор 1.4 TSI працює разом з 85-кіловатним електродвигуном (комбінована віддача системи 218 к.с.) і передає тягу на колеса через шестиступінчастий «робот» DSG.
Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації фото №3
Батарея на 13 кВт • ч розташована під підлогою. Запас ходу заряджається від мережі гібрида без запуску ДВС поки не позначений, але на поїздки в межах міста цілком вистачить. Інші мотори на T7, це бензинові 1.5 TSI і 2.0 TSI на 136 і 204 «конячки». У наступному році до них приєднається 150-сильний дволітровий турбодизель. Всі вони використовують в якості трансмісії семиступінчастий "робот" DSG (привід передній).
Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації фото №4
Стандартне оснащення машини включає інформаційно-розважальну систему Ready 2 Discover з підключенням до сервісів We Connect і We Connect Plus, включаючи навігацію і інформацію про пробки в реальному часі, численні порти для зарядки гаджетів. Машина отримала комплекс зв`язку з іншими автомобілями та інфраструктурою Car2X, набір систем допомоги і безпеки IQ.Drive (всього тут 34 різних компонента), в тому числі «напівавтоматичне рух на швидкостях від нуля до 210 км / год» (Travel Assist).
Вен Volkswagen T7 дебютував в гібридної модифікації фото №5
Чи не доведеться доплачувати за автоматичне гальмування в місті або активне утримання смуги. Залежно від комплектації і опцій тут можна буде побачити аудіосистему Harman Kardon потужністю 840 Вт з 14 динаміками, панорамний дах, матричні фари IQ.Light (тоді як базові - просто світлодіодні) і світиться смугу поперек капота. Компанія офіційно заявила, що сімейство сучасного Bulli, крім T7, включатиме Multivan і Transporter T6.1. Вони залишаться в строю на деякий час. У 2022 м до нього приєднається електрокар ID. Buzz (Volkswagen ID.7).