Батареї Hyundai надійдуть на сонячні ферми Техасу | BOSS AUTO
укр|

Батареї Hyundai надійдуть на сонячні ферми Техасу

Батареї Hyundai надійдуть на сонячні ферми Техасу фото №1
Hyundai Motor, одна з найбільших в США енергетичних і газових компаній CPS Energy і OCI Solar Power, девелопер сонячних електростанцій промислового масштабу з Техасу, підписали меморандум про розуміння, згідно з яким до вересня 2022 роки побудують поблизу Сан-Антоніо накопичувач енергії ESS зі старих акумуляторів від електромобілів. Hyundai відповідає за розробку проекту, OCI Solar Power контролюватиме будівництво, а CPS Energy - експлуатувати ESS. Перший досвід допоможе дослідженням по батареях. Партнери будуть ділитися результатами проекту і аналізувати дані про роботу установки для подальшого розвитку цього напрямку.
Батареї Hyundai надійдуть на сонячні ферми Техасу фото №2
Hyundai уверяет, что даже после 7-10 лет работы в электрокаре тяговая батарея ещё может долго служить стационарно. Для автомобиля её параметры будут уже недостаточно хороши. Такое продление жизни поможет эффективнее использовать аккумуляторы, прежде чем потребуется их окончательная утилизация. Затея укладывается в планы Hyundai по созданию целой экосистемы батарей. То же повторное применение тяговых батарей в стационарных системах будет развиваться в Южной Корее в кооперации с Hyundai Glovis, LG Energy Solution и KST Mobility. Ранее мы рассказывали, как Renault, Nissan, Audi, Skoda превращали списанные аккумуляторы от электрокаров в буферы энергии разной величины.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.