Volkswagen Golf R Variant покликав на Нюрбургрінг і в подорожі | BOSS AUTO
укр|

Volkswagen Golf R Variant покликав на Нюрбургрінг і в подорожі

Volkswagen Golf R Variant покликав на Нюрбургрінг і в подорожі фото №1
Хот-хетч Volkswagen Golf R на базі «восьмого» Гольфа знайшов побратима в кузові універсал. Volkswagen Golf R Estate (він же Golf R Variant) отримав такий же мотор 2.0 TSI EA888 (320 к.с., 420 Н • м). Це на 20 сил і 20 ньютон-метрів більше, ніж у «зарядженого» універсала минулого покоління.
Volkswagen Golf R Variant покликав на Нюрбургрінг і в подорожі фото №2
Паспортний розгін до сотні залишився колишнім, 4,9 с. Стільки було у минулого універсалу в кінці життєвого циклу. Цілком закономірно, що цей час на 0,2 с гірше, ніж прискорення сучасного хетчбека Golf R. Зате нікуди не поділися плюси кузова: тут довше база, більше простір для ніг пасажирів на другому ряду і, звичайно, солідніше багажник (611/1642 л ). А ще вперше до Гольфу R Variant можна докупити заводське зчіпний пристрій і тягати причіп масою до 1,9 т (обладнаний гальмами).
Volkswagen Golf R Variant покликав на Нюрбургрінг і в подорожі фото №3
Вранці на трек, ввечері на дачу. Приблизно такий сценарій застосування нової моделі. За рахунок опцій її можна зробити ще зліше. З пакетом R Performance обмежена електронікою максималка піднімається з 250 до 270 км / год, в селекторі режимів руху до штатних пунктам Comfort, Sport, Race і Individual додаються програми Special (вона ж Nürburgring mode, що оптимізує всі настройки під знамениту трасу) і Drift. В оснащенні з`являються оригінальні колісні диски на 19 дюймів.
Volkswagen Golf R Variant покликав на Нюрбургрінг і в подорожі фото №4
Продажі універсала Volkswagen Golf R Variant в Європі стартують сьогодні. Ціна - від 51 585 євро. За неофіційними даними, в сімействі нинішніх «Ерок» з`явиться версія з віддачею в 333 «конячки». Чи буде вона запропонована аналогічно в двох кузовах - ще неясно.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.