Daihatsu покаже п'ять концептів на шоу Tokyo Auto Salon | BOSS AUTO
укр|

Daihatsu покаже п'ять концептів на шоу Tokyo Auto Salon

Daihatsu покаже п'ять концептів на шоу Tokyo Auto Salon фото №1
У січні 2020 року фірма Daihatsu привезла на захід Tokyo Auto Salon аж дев`ять концепт-карів, які показали можливості програми індивідуалізації. Був навіть автомобіль з діджейським пультом і акустикою, вбудованої в передній бампер! Наступне мотор-шоу пройде на початку 2021-го вже в віртуальному форматі. Але в Daihatsu не знітилися: спеціально під автосалон японці зроблять сайт Daihatsu Village Colourful Carnival, де можна буде побачити чергові концепти. На цей раз їх буде всього п`ять, а серед них є як досить наближені до реального життя, так і абсолютно далекі.
Daihatsu покаже п'ять концептів на шоу Tokyo Auto Salon фото №2
Хоч зараз в серійне виробництво цілком можна було запустити компактвен Thor Premium Ver D-Sport в спортивному обважуванні, двокольоровому забарвленні і великими колесами. Приземлено виглядає і Taft Crossfield c іншим переднім бампером з вбудованими в нього лебідкою, буксирувальними петлями і «кенгурином». У брутальних незграбних арках красуються оригінальні колеса з позашляховими шинами, а на даху - світлодіодна люстра і експедиційний багажник. Ще більші конструкція для багажу на даху у концепту Hijet Jumbo Camper, який своєю зовнішністю відсилає до моделі Hijet першого покоління.
Daihatsu покаже п'ять концептів на шоу Tokyo Auto Salon фото №3
Найбільш же футуристичні машини в списку - родстер Copen і вантажівка Hijet Jumbo Sportza. Копиць отримав приставку Spider, урізане лобове скло і напливи на кузові за спинками крісел в стилі Porsche 911 Speedster. Але якщо копиць навіть в серійному вигляді не такий, як усі, то з бортовою моделлю Hijet Jumbo створили неймовірне. З неї зробили пікап, зрізали верхню частину кабіни з дахом і стійками і встановили низьке лобове скло. На цьому тлі губляться навіть аеродинамічний обвіс, спортивні крісла з чотирьохточковими ременями безпеки, ковані колеса і випускні патрубки, виведені в районі порогів.