Проблемний SsangYong вирішив стати позашляховим брендом | BOSS AUTO
укр|

Проблемний SsangYong вирішив стати позашляховим брендом

Проблемний SsangYong вирішив стати позашляховим брендом фото №1
Концепт J100 ще не матеріалізувався, а вже під`їхав наступний прототип з двома індексами: корейським KR10 і глобальним X200. Як і J100, шоу-кар із зовнішністю компактного позашляховика відображає нову філософію дизайну Powered by Toughness ( «заряджений міцністю»). Основу напрямки характеризують чотири чинника: Robust Architecture ( «міцна архітектура»), Unexpected Delight ( «несподіваний захват»), Vibrant Contrast ( «яскравий контраст»), Communion with Nature ( «спілкування з природою»).
Проблемний SsangYong вирішив стати позашляховим брендом фото №2
Прототипи J100 і X200 говорять про одне - SsangYong хоче стати «справжнім позашляховим брендом». Замість «краси простих форм» він буде прагнути до «красі сильної структури і детальної естетики», доставляючи несподівані задоволення клієнтам, використовуючи контрастні поєднання кольорів і матеріалів. Гармонію з природою забезпечать «екологічно чисті силові агрегати». Керівник дизайн-центру Лі Кан заявив: «Ми переосмислили нашу філософію продукту, спираючись на унікальну спадщину, і знаходимося на старті».
Проблемний SsangYong вирішив стати позашляховим брендом фото №3
Тим часом компанія SsangYong і раніше страждає від безгрошів`я під наглядом конкурсного керуючого, призначеного судом. Газета The Korea Herald 27 липня повідомила: американський холдинг HAAH Automotive підтвердив намір викупити контрольний пакет акцій Ссан`йонга за $ 250-350 млн (18,4-25,8 млрд рублів). Для цього створена нова фірма Cardinal One Motors. Правда, HAAH і сам опинився на межі банкрутства, адже «загострюється конфлікт між Вашингтоном і Пекіном обмежив імпорт китайських автомобілів на американський ринок». Швидше за все, доля Ссан`йонга проясниться в вересні.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.