Нові версії Nissan Frontier | BOSS AUTO
укр|

Нові версії Nissan Frontier

Нові версії Nissan Frontier фото №1
Рік тому в Америці дебютував новий Nissan Frontier. Перша за 17 років зміна поколінь передбачувано підігріла інтерес покупців: за підсумками перших трьох місяців продаж попит на пікап зріс відразу на 115%. Щоб відсвяткувати (і закріпити) успіх, каліфорнійська студія Nissan Design America (NDA) підготувала до автосалону в Чикаго одразу три спеціальні версії моделі.
Нові версії Nissan Frontier фото №2
Всі вони називаються концептами, але за фактом демонструють можливості доробки траків за допомогою аксесуарів із фірмового каталогу «Ніссан» та від сторонніх виробників. У всіх трьох випадках за основу взяли «Фронтир» з подвійною кабіною (у сімействі також є полуторна King Cab), але в різних рівнях виконання, оскільки виробник адресує новинку найрізноманітнішої аудиторії: любителям хардкорного бездоріжжя, оверлендерам, серферам та каякерам, рибалкам та мисливцям - Словом, усім, кому не терпиться вирватися на природу.
Нові версії Nissan Frontier фото №3
Для версії Project 72X взяли найпростіший Frontier Crew Cab S - але не з базовим заднім, а з повним приводом, що жорстко підключається. Автори надихалися вінтажним Datsun 720, який був дуже популярний через доступність і рекламувався у вісімдесяті як ідеальний транспорт для любителів активного відпочинку. Головна фішка проекту – білі сталеві колеса, насправді – запаски для сучасного пікапа. При цьому взуті в позашляхові шини Hankook Dynapro AT2 265/70 R17 від топового Frontier Pro-4X. Також Project 72X отримав 2,5-дюймовий ліфт-комплект Calmini, спеціальні наклейки та написи.
Нові версії Nissan Frontier фото №4
Project Hardbody на базі більш просунутого Frontier Crew Cab SV 4x4 – посвята Nissan D21 Hardbody, першому пікапу з дизайном від NDA, що прославився, у тому числі завдяки успішним виступам у різних змаганнях. В даному випадку вихідна машина отримала 3-дюймовий ліфт-кит, кастомні диски з класичним квадратним дизайном, шини BF Goodrich All-Terrain TA K02 285/70 R17, елементи обважування та захисту від Frontier Pro-4X, додаткову світлотехніку в задній частині. даху, особливу графіку.
Нові версії Nissan Frontier фото №5
Нарешті, Project Adventure, як і слідує за назвою, підготовлений для любителів подорожей. Його зробили на 5 дюймів вище за донорський Frontier Pro-4X і забезпечили всім необхідним, щоб над дахом і навантажувальним майданчиком можна було встановити намет. Для тих, хто все ж таки занудьгує на природі, у вантажну платформу вбудована аудіосистема. Серед інших прикольних фішок – кастомний карбоновий шноркель та ліврея у вигляді дорожнього атласу США. Всі актуальні Nissan Frontier оснащують 3,8-літровим атмосферником V6, що з`явився ще до зміни поколінь, на 314 к.с. та 380 Нм. Він поєднується лише з дев`ятидіапазонним автоматом. У Штатах за стандартну модель просять 28140 доларів.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.