Електричний хетчбек MG CyberE виготовляють спеціально для європейського ринку. Модель запропонують у двох версіях – з переднім та повним приводом.
В інтернет потрапили патентні зображення та шпигунські фото міського електромобіля MG CyberE. Нову модель британського бренду представлять до кінця цього року і вона надійде у продаж у Європі за ціною приблизно від 25 тисяч євро. Про це повідомляє сайт CarNewsChina.
Новий MG CyberE – електричний хетчбек С-класу, створений спільно британськими та китайськими інженерами компанії. Його виробництво налагодять на новому підприємстві концерну SAIC (він зараз володіє MG) у китайському місті Нінді. Тестують модель на європейських дорогах, адже саме ринок ЄС стане для неї ключовим. Основними суперниками моделі стануть популярні Nissan Leaf та Volkswagen ID.3.
Судячи з зображень, електромобіль MG CyberE відрізняється рубаним дизайном з розкосими фарами та загостреним "носом". Хетчбек побудований на повністю новій платформі, що підтримує встановлення інтернету 5G та автопілота третього рівня.
Силову установку MG CyberE 2022 запозичують у флагманського електрокросовера Marvel R. Це означає, що у нього будуть передньопривідна 180-сильна та повнопривідна 288-сильна версії. Обидві отримають акумуляторну батарею ємністю 70 кВт∙год і зможуть проїхати понад 400 км без підзарядки.

Раніше Фокус розповідав про найдешевший електромобіль у Європі. Він коштує лише 6250 євро.