Новий VW Lamando: ще один ліфтбек | BOSS AUTO
укр|

Новий VW Lamando: ще один ліфтбек

Новий VW Lamando: ще один ліфтбек фото №1
Компанія Volkswagen розсекретила Lamando другого покоління. Модель, що випускається в Китаї з 2014 року, вперше серйозно перетворилася зовні і всередині, отримавши зовсім незвичну для німецької марки зовнішність і спортивний імідж. Також автомобіль змінив тип кузова, перебрався на нову платформу та отримав приставку L до імені. Виробляти Lamando L, як і раніше, будуть на потужностях спільного підприємства SAIC-Volkswagen, а продавати лише в Китаї.
Новий VW Lamando: ще один ліфтбек фото №2
Змінивши покоління, седан Lamando став ліфтбеком з похилим дахом і обзавівся нехарактерним для Volkswagen агресивним «обличчям» з широкою решіткою радіатора та оптикою на зразок електрокарів ID, з`єднаною тонкою лінією. Ще одна особливість "другого" Lamando - безрамкові двері. Ліфтбек перебрався на модульну архітектуру MQB Evo, яку ділить з Golf та Octavia, зі стійками типу McPherson спереду та багатоважелевою підвіскою ззаду. У довжину модель виросла на 169 мм – до 4784 мм, але не дотягнула до китайського Arteon завдовжки 4866 мм. Ширина і висота Lamando L – 1831 і 1469 мм відповідно, розмірність колісних дисків варіюється від 16 до 18 дюймів.
Новий VW Lamando: ще один ліфтбек фото №3
У салоні є ще одне незвичне для глобального Volkswagen рішення – єдиний кластер мультимедійної системи та цифрової панелі приладів. До списку оснащення також включені люк на даху, електропривод передніх сидінь, адаптивний круїз-контроль, проекційний екран та камера заднього виду. Протягом чотиридверки наводить колишній 1,4-літровий наддувний мотор TSI потужністю 148 кінських сил, що працює в парі з семідіапазонним «роботом» DSG. Згодом гама Lamando L може поповнитися і потужнішою версією з дволітровим двигуном.
Новий VW Lamando: ще один ліфтбек фото №4
Продажі в Китаї запустять лише навесні, але попередній цінник вже розкритий: за деякими даними, стартова вартість Lamando-ліфтбека становитиме 23 600 доларів.

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.