Для Європи анонсований новий паркетник Hyundai Bayon | BOSS AUTO
укр|

Для Європи анонсований новий паркетник Hyundai Bayon

Для Європи анонсований новий паркетник Hyundai Bayon фото №1
У першій половині 2021 року на європейський ринок вийде «абсолютно новий» субкомпактний паркетник Hyundai Bayon, названий на честь французького міста Байонни. Віце-президент з маркетингу Андреас-Крістоф Хофманн заявив, що новачок B-сегмента стане «точкою входу» в лінійку кросоверів марки, яка в ЄС «починається» з моделі Kona і 19 486 євро. На цьому офіційна інформація закінчується.
Для Європи анонсований новий паркетник Hyundai Bayon фото №2
Ймовірно, Bayon - це перелицьований Hyundai Venue (на фото зліва), який не пропонується в Європі, але доступний в Америці та Індії. В останній у Venue влітку з`явився близнюк Kia Sonet. Обидва паркетника базуються на «візку» K2, як і хетчбек Hyundai i20.
Навесні індійські ЗМІ повідомляли про розробку «мікропаркетніка» AX на платформі К1 від хетчбека Hyundai Santro (на знімку). Бути може, проект AX якось перегукується з Байон.
Для Європи анонсований новий паркетник Hyundai Bayon фото №3
Цікаво, що в адресі тізера читається фраза «hyundai bc3 cuv naming teaser». Кодом BC3 / BI3 позначається останнім (третє) покоління пятідверки Hyundai i20. Абревіатуру CUV (crossover utility vehicle) замість SUV прийнято використовувати для піднятих хетчбеків. Звідси можна зробити обережний висновок, що Bayon отримає агрегати «ай-двадцятого»: атмосферник 1.2 MPI (84 к.с., 118 Н • м) з п`ятиступінчастою "механікою" і турботройку 1.0 T-GDI (100 і 120 к.с. , 172 і 200 Н • м) при семідіапазонний «роботі» і помірно-гібридній системі. До речі, «заряджений» Hyundai i20 N оснащується турбочетвёркой 1.6 T-GDI (204 к.с., 275 Н • м).