Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн | BOSS AUTO
укр|

Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн

Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн фото №1
Представлений в Гуанчжоу хетчбек Audi A3 Wang Yibo Limited Edition явно адресований молоді, адже серед неї напевно більше знають, хто такий Ван Бо. Решті доведеться пояснити: Бо - китайський актор, співак, танцюрист, телеведучий, мотогонщик, фотомодель і учасник південнокорейсько-китайського бой-бенду Uniq. Напевно, для кого-то Ван Бо відомий більше, ніж ательє MTM, яке допомогло «кільцям» створити цю спецсерію, надавши ефектний аеродинамічний обвіс.
Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн фото №2
Пятидверка отримала розширені повітрозабірники, оригінальні колісні диски, чорно-зелений декор з логотипами серії на решітці радіатора, дверях, крилах, в проекторі і навіть на ободах коліс.
У салоні A3 Wang Yibo використана зелена прострочки, а на передній панелі красується автограф актора.
Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн фото №3
На жаль, дизайнерський запал, проявлений Audi і MTM при розробці цього видання, дизайном і був вичерпаний. Під капотом хетчбека знаходиться самий звичайний для моделі A3 Sportback 35 TFSI мотор: турбочетвёрка 1.4 з віддачею 150 л.с. і 250 Н • м, поєднана з семиступінчастим "роботом" з двома зчепленнями. Хетчбек A3 Wang Yibo вже продається в Піднебесній за 268 500 юанів. До слова, в Гуанчжоу компанія показала і подовжений седан Audi A3L, який разом з хетч нового покоління стартує в Китаї з сьомого січня за цінами від 210 000 юанів.