Як українцеві купити машину в Грузії? | BOSS AUTO
укр|

Як українцеві купити машину в Грузії?

Пригон старих автомобілів з-за кордону – актуальна тема для великої кількості українців. І якщо у випадку з США, Канадою відштовхує велика відстань і тривала доставка, то Грузія – відмінний варіант. Дійсно, ліберальне митне законодавство Грузії сприяє продажу ТЗ за межі країни. Як і невисокі ставки мита.

Не дивно, що авто з Грузії в Україні користуються попитом. З'явилися фірми-посередники, які за окрему плату допоможуть з пошуком і оформленням транспортного засобу. Особливо популярні старі автомобілі з Америки. Так, саме так. Після введення пільгового акцизу на старі машини з Грузії, більшість українців відкрили для себе авторинок цієї країни і не упускають можливості скористатися його перевагами.

Чому в Грузії дешеві авто?

Перший і основний фактор, що визначає чому в Грузії дешеві авто – величезний асортимент американських, європейський і японських транспортних засобів. Пропозиція дуже велика, і парадоксальність ситуації полягає в суттєво знижених цінах, якщо порівнювати з українським ринком. Підприємливість грузинських дилерів не знає кордонів – вони скуповують машини по всьому світу, биті, «потопельники», цілі, з великим пробігом і в чудовому технічному стані, щоб перепродати і отримати вигоду.

Часто питання розмитнення в Грузії навіть не розглядається, автомобіль заїжджає транзитом, ремонтується, якщо потрібно, і відправляється в інші країни. Викуп на аукціонах в США і Канаді дозволяє отримати ці ТЗ вполовину дешевше, ніж у нас. І навіть витрати на доставку, ремонт не впливають на вигоду грузинського дилера. Цим і пояснюється низька ціна на старі авто в Грузії.

А тепер приклад: автомобіль Фольксваген Пассат 2015 в Грузії можна придбати за 6000-6500 доларів, в Європі його ціна 10500 доларів, зате в Україні – 14000 доларів. Вигода очевидна!

Чи варто купувати авто з Грузії?

Боїтеся підводних каменів і хочете звести до мінімуму ризики такої угоди? Довірте пошук, викуп і доставку професіоналам Boss Auto. Тисячі успішних операцій і позитивних відгуків – кращий результат нашої роботи. Задумалися, чи варто купувати машини в Грузії – ознайомтеся з перевагами такої покупки.

Переваги купівлі авто в Грузії:

можливість подивитися машину вживу – а також перевірка і діагностика. Можна також взяти експерта і самостійно відправитися до країни вина і винограду, щоб особисто підібрати свій оптимальний варіант;

простеження історії транспортного засобу – до 90% всього грузинського авторинку вживаних машин складають американські. Відстежити інформацію в системі Карфакс дуже просто;

великий вибір – представлені різні моделі різних виробників і в різному технічному стані;

вартість – ключова перевага, яка і перетягує шальки терезів у бік купівлі.

І ще один істотний плюс, який варто розглянути окремо. Це доставка автомобілів. У порівнянні ситуація виглядає так, терміни доставки:

приблизно 5-7 днів з Грузії

близько двох місяців з Америки і Канади.

Як українцеві купити машину в Грузії. – є два способи: самостійно і за допомогою менеджера Boss Auto. Щоб не обтяжувати себе зайвими клопотами, краще вибрати другий варіант. Досвідчений менеджер дізнається ваші вимоги до машини і бюджет, щоб викупити краще ТЗ з можливих.

Звичайно, можна і самому поєднати приємне з корисним, поїхати у Батумі чи Тбілісі, заодно відпочити. Шикарні пейзажі і смачні хачапурі по-аджарськи упереміш з місцевим менталітетом залишать незабутні враження. Але ви ж все-таки приїхали за машиною, а не на відпочинок!

Скільки коштують машини в Грузії?

Ціна – питання досить делікатне. Кожному хочеться купити дешевше і продати дорожче. Не будемо повторюватися, відповідь на питання скільки коштують машини в Грузії однозначна – вполовину дешевше, ніж такі ж марки в Україні.

Після вибору і діагностики авто слід оформити всі документи і пройти формальності на митниці. Далі, дотримуючись інструкцій з вивезення авто, організувати перегін на поромі вже до України. Прибувши на митний термінал нашої країни пройти сертифікацію і поставити на облік у сервісному центрі.

Тільки після дотримання всіх процедур можна буде вільно і безперешкодно пересуватися на такому ТЗ в Україні.

Висновок

Не хочете обтяжувати себе клопотами за всіма вищеописаними пунктами? Боїтеся попастися на вудку шахраям або купити «кота в мішку»? Довіртеся професіоналам у питанні як українцеві купити машину в Грузії. Boss Auto проведе викуп і доставку з максимальною вигодою для клієнта. Наявність власних автовозів – запорука якісної і швидкої доставки. Кожен лот ретельно перевіряється перед купівлею, участь третіх осіб не допускається.