Гігант Bosch підняв голос на захист звичайних ДВС | BOSS AUTO
укр|

Гігант Bosch підняв голос на захист звичайних ДВС

Гігант Bosch підняв голос на захист звичайних ДВС фото №1
Великий постачальник компонентів Bosch висловився на захист ДВС. Аналіз компанії передбачає, що навіть до 2030 року два з трьох нових автомобіля все ще будуть оснащені ДВС. А адже ряд країн має намір до того моменту заборонити класичні силові установки (або протягом подальших 15 років). Автомобільні компанії одна за одною анонсують своє чисто електричне майбутнє. Але згідно Bosch ДВС цілком може розглядатися як частина перспективних машин і ще рано списувати його на смітник історії.
Гігант Bosch підняв голос на захист звичайних ДВС фото №2
Німецькі аналітики наводять такі шляхи для зниження викидів у ДВС. Перше - поліпшення систем очищення вихлопу. Фільтри і нейтралізатори ще можуть підвищити свої параметри. Друге - ДВС, що працюють на водні. Цікаво, що таке рішення екологічної проблеми перевіряли кілька фірм (Ford, Mazda, BMW), але в підсумку від нього відмовилися. Правда, водневі ДВС, а також водневі паливні елементи Bosch представляє як оптимальне рішення для вантажівок.
Гігант Bosch підняв голос на захист звичайних ДВС фото №3
Легковикам залишається ДВС як компонент гібридної системи. І ще в Боше порахували важливим напрямком роботи автоіндустрії синтетичне паливо. Воно дозволяє домогтися нульового викиду вуглекислого газу машиною за умови вироблення такого пального за рахунок поновлюваних джерел енергії. Якщо тільки до цієї теми підключаться великі гравці, уточнили в компанії.