Кросовер Lamborghini Urus перетвориться на електромобіль, заявивши шеф-дизайнер італійської марки Мітя Боркерт. "Рано чи пізно Urus стане електричним... такі правила у світі, тенденція... у цьому напрямку", - сказав Боркерт австралійському виданню Drive. На думку головного стиліста із Санта-Агата-Болоньєзе, майбутнє за електромобілями, хоча Lamborghini «має вирішити, коли, на якому ринку і в яких сегментах це має сенс».
Спілкуючись з журналістами, Мітя Боркерт підкреслив, що позиція Lamborghini у тому, що більш універсальні та повсякденні автомобілі, такі як Urus, мають бути електрифіковані раніше, ніж суперкари. На пряме питання, чи наступник Lamborghini Urus базуватиметься на електричній платформі, Боркерт відповів ухильно.
"Нині я не кажу, що наступник Urus стане електричними, але для подібних автомобілів електрифікація має більше сенсу", - сформулював свою думку Боркерт. При цьому шеф-дизайнер Lamborghini запевнив, що Санта-Агата-Болоньєзе продовжать використовувати двигуни внутрішнього згоряння на суперкарах так довго, наскільки це можливо.
«В даний час людей все ще привчають до того, що V10 є емоційним, але я не знаю, чи будуть діти через 40 років задоволені цим. Я закоханий у двигуни внутрішнього згоряння, але не боюся переходу на електрику», - підсумував Мітя Боркерт.

Три місяці тому глава Lamborghini Стефан Вінкельманн зізнався, що у компанії розраховують зберегти двигуни внутрішнього згоряння і після 2030 року. Особливі надії виробник суперкарів покладає на гібридні технології та синтетичне паливо.