Рестомод Chevrolet Blazer K5 отримав V8 від Корвета | BOSS AUTO
укр|

Рестомод Chevrolet Blazer K5 отримав V8 від Корвета

Рестомод Chevrolet Blazer K5 отримав V8 від Корвета фото №1
Ковід ковідом, а торги на аукціонах йдуть своєю чергою. З 7 по 16 січня у Флориді аукціонний будинок Mecum проведе великий захід Kissimmee 2021, назване на честь однойменного міста. Для колекціонерів виставлять 3500 автомобілів, серед яких є чимало машин з ціною від одного до півтора мільйонів доларів - Shelby GT350R Fastback 1965 року народження, Plymouth Cuda Convertible 1971, родстер Shelby 427 Cobra і Mercedes 300SL Gullwing. А є лоти, які відносно доступні, але теж вельми цікаві. Наприклад, рестомод на базі позашляховика Chevrolet K5 Blazer. Автомобіль був випущений в 1972 році, а через сім років він став на прикол в гараж на довгі роки.
Рестомод Chevrolet Blazer K5 отримав V8 від Корвета фото №2
У досьє не повідомляється, хто займався реставрацією двоколірного Блейзера, але робота проведена з любов`ю. Зовнішність автентична, включаючи елементи заводського опционального пакета CST (хромовані бампери, молдинги «під дерево»). У нього також входили сидіння з оригінальною оббивкою шотландкою Highlander Plaid і чорна передня панель. Зберегли і кермо з тонким ободом, правда, старі прилади замінили сучасними від фірми Dakota. Та ж доля спіткала кліматичну установку і аудіосистему, замість яких з`явилися аналоги від Vintage Air і Retro Sound (з підтримкою протоколу Bluetooth).
Рестомод Chevrolet Blazer K5 отримав V8 від Корвета фото №3
На Блейзери тих років ставили навіть мотори V8 об`ємом до 5,7 л, але на рестомоде встановлений крейтовий агрегат V8 6.2 LS3, якими в своєму час комплектували Corvette C6. «Вісімка» видає 487 к.с., а тяга на колеса йде через невибагливий чотириступінчастий «автомат» GM 4L80E і відновлену раздатку NP-205. Диференціали також піддалися ребілд, але приводні вали у позашляховика нові. Як і амортизатори KYB, дискові гальма спереду і ззаду і їх підсилювач. Очікувана ціна на рестомод варіюється від $ 150 до $ 175 тисяч.