Mercedes-Benz V-класу обзавівся пневмоподвеской | BOSS AUTO
укр|

Mercedes-Benz V-класу обзавівся пневмоподвеской

Mercedes-Benz V-класу обзавівся пневмоподвеской фото №1
Пневмопідвіска дозволяє змінювати рівень кузова в залежності від програми. Далі вона підтримує його стабільним при будь-якому навантаженні. До складу комплексу входять адаптивні амортизатори, подстраивающиеся під дорожні умови на кожному колесі індивідуально.
До сих пір опціями для Мерседеса V-класу були адаптивна підвіска Agility control і спортивна підвіска з більш жорсткими настройками, частотно-виборчими амортизаторами і заниженням на 15 мм. А ось пневмоподвеской модель порадувати не могла. Але сьогодні упущення виправлено: Mercedes-Benz оголосив про прихід сучасної підвіски Airmatic на V-клас.
Mercedes-Benz V-класу обзавівся пневмоподвеской фото №2
Робота «Ейрматіка» залежить від режимів, обраних селектором Dynamic Select. У програмах Comfort і Manual підвіска утримує кліренс на стандартному рівні на швидкості до 110 км / год, а при більш високій автоматично знижує його на 10 мм для зменшення висоти центру ваги і скорочення опору повітрю. У сетап Sport підвіска опускає кузов на 10 мм відразу ж, навіть на малій швидкості. А на путівці можна вибрати програму Lift, яка піднімає вен на 35 мм, але тільки до швидкості 30 км / ч.