Розкрито всі варіації інтер'єру Мерседеса EQS | BOSS AUTO
укр|

Розкрито всі варіації інтер'єру Мерседеса EQS

Розкрито всі варіації інтер'єру Мерседеса EQS фото №1
Інтер`єр Мерседеса EQS розкритий повністю. Тепер ми можемо оцінити, як вписаний в нього вигнутий екран Hyperscreen шириною 141 см (рахуючи всю конструкцію, що сполучає приборку, центральний і пасажирський дисплеї, а також управління клімат-контролем і бічні дефлектори). Візуально об`єднаний в одне цифрове простір дисплей можна доповнити проекційним екраном на лобовому склі з мікродзеркальна чіпом на 1,3 млн точок і областю відображення, ідентичною 77-дюймовому екрану.
Розкрито всі варіації інтер'єру Мерседеса EQS фото №2
Розробники повідомили, що в моделі знайшли застосування сорок винаходів або новацій. За контроль над усіма системами, а також того, що відбувається в салоні і зовні, в залежності від модифікації, тут можуть відповідати до 350 датчиків і сенсорів. Від умов освітлення до руху століття водія - все береться до уваги. У дизайні ж цифровий мінімалізм поєднується з низкою цікавих прийомів. Начебто візерунків Mercedes-Benz pattern (крихітні трипроменевою зірочки, засновані на ранньому товарному знаку Daimler Motorengesellschaft), що зустрічаються всюди. На чорній передній панелі кузова і як фон на дисплеях, у вигляді лазерного перфорації на елементах декору салону з внутрішньою підсвіткою.
Розкрито всі варіації інтер'єру Мерседеса EQS фото №3
Ми вже бачили EQS майже без камуфляжу. До силуету у читачів ставлення було неоднозначне (фірма порівнює його з цибулею). Зате аеродинаміка на висоті: з AMG-колесами (19 дюймів) і в режимі Sport (мабуть, він трохи знижує кліренс) коефіцієнт опору повітрю становить всього 0,2. Світовий рекорд для серійних моделей, запевняє компанія. За цим параметром EQS обійшов седани Mercedes A-класу (0,22), Porsche Taycan (0,22) і Lucid Air (0,21), наблизившись до дрібносерійного Фольксвагену XL1 (0,189). Попереду хіба що Aptera (0,13), але там - двомісна «крапля» з винесеними за межі кузова колесами в обтічниках. Тільки XL1 вже не випускається, а Аптера лише повинні поставити на потік.
Розкрито всі варіації інтер'єру Мерседеса EQS фото №4
Від серійного Мерседеса EQS ми чекаємо пару електромоторів (по одному спереду і ззаду) сумарною потужністю 476 сил (760 Н • м), як у концепту 2019 року, або 600 «конячок» (900 Н • м) в AMG-версії, яка повинна вийти в 2022 році. Батарея ємністю 108 кВт • год забезпечить пятидверка запас ходу більш, ніж 700 кілометрів по циклу WLTP. Прем`єра лифтбека намічена на 15 квітня.