Volvo побудувала симулятор зі змішаною реальністю | BOSS AUTO
укр|

Volvo побудувала симулятор зі змішаною реальністю

Volvo побудувала симулятор зі змішаною реальністю фото №1
Яка система з`єднує американський ігровий движок Unity, шолом доповненої (змішаної) реальності фінської фірми Varjo і британський тактильний костюм зі зворотним зв`язком Teslasuit? Все це використано в новому симуляторі водіння, який Volvo називає the ultimate driving simulator. Дивно, але «ідеальний симулятор» працює в реальній машині, що рухається по цій дорозі (хай і на полігоні), а віртуальний і реальний світи в ній перетинаються «до ступеня змішання». Випробуваному складно відрізнити, де закінчується один і починається інший, запевняють автори системи.
Volvo побудувала симулятор зі змішаною реальністю фото №2
Движок Unity створює 3D-світи в реальному часі, окуляри від Varjo акуратно накладають їх зображення на реальний вигляд салону і дороги, що спостерігається водієм, а кіберкостюм Teslasuit і дозволяє фіксувати всі рухи людини, реакцію організму (рівень стресу), і дає зворотний зв`язок. Таким чином, до справжніх відчуттів від водіння машини на полігоні можна «підмішувати» будь-які сценарії і неіснуючі об`єкти. Хочете - перед капотом пробіжить невдалий пішохід або лось або зміниться зовнішня обстановка. У ultimate driving simulator можна оцінювати реакцію людини на тисячі ситуацій, без необхідності в дорогих і вимагають маси обладнання реальних дослідах.
Volvo побудувала симулятор зі змішаною реальністю фото №3
Установка дозволяє натисканням кнопки налаштовувати роботу систем допомоги водієві і безпеки, відстежуючи, як змінюється їх взаємодія з людиною в тих чи інших обставинах. Загалом, якщо компанія Nissan привернула технологію доповненої реальності, щоб посадити в салон машини аніме-подружку, а Audi і Porsche за допомогою шолома віртуальної реальності відправляли пассажірова машин «в космос», то Volvo задіяла техніку ігрової індустрії для проведення більш досконалих тестів комплексу безпеки . Та ж технологія буде використана при шліфуванні елементів автономного водіння.