П'ятимісний Jeep Grand Cherokee виправдав очікування | BOSS AUTO
укр|

П'ятимісний Jeep Grand Cherokee виправдав очікування

П'ятимісний Jeep Grand Cherokee виправдав очікування фото №1
Наївно було б думати, що Jeep Grand Cherokee п`ятого покоління буде разюче відрізнятися від машини з літерою L, представленої на початку року. П`ятимісна новинка менше трьохрядний кросовера, але в іншому вони схожі, як дві краплі води. В основі «індіанця» тепер використовується італійське шасі Giorgio від моделей Alfa Romeo Giulia і Stelvio. Можливість впровадити в Jeep сучасне обладнання майже не вплинуло на гаму запропонованих агрегатів. Для США це «шістка» Pentastar 3.6 (297 к.с. і 353 Н • м) і мотор V8 5.7 (362 к.с. і 529 Н • м), що працюють в компанії восьмиступінчастого «автомата».
П'ятимісний Jeep Grand Cherokee виправдав очікування фото №2
Однак тепер у моделі є ще й гібридна модифікація 4xe. Вона заснована на дволітровій турбочетвёрке, якій допомагають стартер-генератор з ремінним приводом і тяговий електромотор, розміщений в автоматичній коробці передач. Харчування здійснює акумулятор ємністю 17 кВт • ч, захований в підлозі. На електротязі пятідверка може проїхати до 40 км, а сумарна віддача установки становить 381 к.с. і 637 Н • м. Бензиновий мотор без «зеленого» бонусу теж буде - такий. Його 272 сили і 400 ньютон-метра знайомі по позашляховику Jeep Wrangler. Ще нам дістанеться атмосферне V6 3.6.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.