Hyundai Sonata N Line отримав начинку моделі Kia K5 GT | BOSS AUTO
укр|

Hyundai Sonata N Line отримав начинку моделі Kia K5 GT

Hyundai Sonata N Line отримав начинку моделі Kia K5 GT фото №1
Модель Honda Odyssey в Японії перебуває в п`ятому поколінні з 2013 року, а в 2017-му отримала невелику візуальну коригування бамперів. Тепер же японці представили результат другого фейслифтинга, більш серйозного: змінився не тільки вигляд, але і салон. А ще в якості штатного оснащення у Одіссея з`явилася моторизована бічні зсувні двері з реакцією на жест. Потрібно лише провести рукою біля датчика, розташованого у нижній кромки скла.
Hyundai Sonata N Line отримав начинку моделі Kia K5 GT фото №2
Ліхтарі змінили форму, отримали динамічні поворотники і з`єдналися хромованою планкою. Двері багажника оснащена взмаховим датчиком під бампером.
Інформаційний дисплей в новій приборке підріс з 3,5 дюйма до семи, сенсорний центральний екран (десять дюймів) піднявся вище, що спричинило за собою перекроювання дефлекторів вентиляції. Змінився кермо.
Hyundai Sonata N Line отримав начинку моделі Kia K5 GT фото №3
Але японському Одіссеї пропонуються атмосферний мотор 2.4 (175 к.с., 225 Н • м) з варіатором, переднім або повним приводом, або гібридна установка з дволітровим двигуном (145 к.с., 175 Н • м) і тяговим електродвигуном (184 л.с., 315 Н • м). Комбінована віддача дорівнює 215 силам, а привід у гібрида тільки передній. Звичайна бензинова версія Одіссея коштує від 3 495 000 ієн, а гібридний варіант - від 4 198 000 ієн. Причому всі машини продаються у виконанні Absolute, що раніше вважався топовим. Тепер відмінності зводяться до силових установок і додатковим пакетам оснащення начебто EX.
Hyundai Sonata N Line отримав начинку моделі Kia K5 GT фото №4
Було - стало