Jeep Wrangler і Gladiator обзавелися новим комплектом дзеркал | BOSS AUTO
укр|

Jeep Wrangler і Gladiator обзавелися новим комплектом дзеркал

Jeep Wrangler і Gladiator обзавелися новим комплектом дзеркал фото №1
Відділення Mopar, відоме тюнінгом і різними післяпродажного частинами, хвалиться, що для лінійки Jeep в своєму розпорядженні більш ніж 500 деталями і аксесуарами із заводською підтримкою. Здавалося б, при такому достатку придумати "П`ятсот першу» (умовно) позицію - складно. Але вона знайшлася, і дуже важлива. Сьогодні Mopar додала в каталог комплект Doors-off Mirror Kit для сучасних позашляховика Jeep Wrangler і пікапа Jeep Gladiator. Це пара дзеркал з заново розробленим кріпленням, вирішальних цікаву проблему. У Ренглер і Гладіатора - знімні двері, і при бажанні їздити можна зовсім без стулок. Але штатні дзеркала встановлені на дверях, так що оголена машина залишається без них.
Jeep Wrangler і Gladiator обзавелися новим комплектом дзеркал фото №2
Кожне дзеркало кріпиться в декількох точках: до верхньої петлі знятої двері, болтами до верхньої і бічної частин кришки моторного відсіку, а на додачу ще й затискається спеціальним гвинтовим затискачем з колесом-гайкою. В результаті все тримається не тільки надійно, але і з мінімумом вібрацій. Кронштейни оброблені антикорозійною ґрунтовкою і мають чорне порошкове зовнішнє покриття. Поставити комплект можна за допомогою гайкового ключа T40, що входить в штатний набір всіх нинішніх Гладіатортов і Ренглер.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.