Новий родстер Caterham Seven 170 присусідився до кей-карів | BOSS AUTO
укр|

Новий родстер Caterham Seven 170 присусідився до кей-карів

Новий родстер Caterham Seven 170 присусідився до кей-карів фото №1
У квітні британська компанія Caterham Cars перейшла під контроль японців, а нова модель Seven 170 відповідає ряду вимог до кей-карів. Збіг? Саме так. Бензинова турботройка Suzuki об`ємом 660 «кубиків» видає з п`ятиступінчастою "механікою" 85 к.с., 116 Н • м, перевищуючи кей-каровскій межа в 64 сили. Розгін до 60 миль в годину (96,5 км / год) займає 6,9 с, максималка досягає 169 км / ч. Аналогічною динамікою наділений попередник Seven 160 (81 к.с., 107 Н • м), який кей-каром не рахується.
Новий родстер Caterham Seven 170 присусідився до кей-карів фото №2
Випуск виведений на лівий бік. Підвіска буває дорожньої і спортивної. Спереду коштують дискові гальма з двохпоршневими супортами. До шин Avon ZT7 додаються 14-дюймові легкосплавні диски Juno трьох кольорів. Кермо Momo (опція) робить від упору до упору 1,93 обороту. Каркас сидінь виконаний з вуглеволокна і кевлара. В обробці за доплату застосовуються шкіра, замша і вініл.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.