Aston Martin уявити десять новинок за два роки | BOSS AUTO
укр|

Aston Martin уявити десять новинок за два роки

Aston Martin уявити десять новинок за два роки фото №1
Генеральний директор фірми Aston Martin Тобіас Мерс в інтерв`ю Financial Times анонсував вихід десяти похідних від існуючих моделей в найближчі два роки. Пріоритетним шеф назвав кросовер DBX, побічно підтвердивши розробку далеко не однієї варіації. Мерс також вказав на прагнення зберегти мотор V12 в гамі так довго, як тільки вийде (за підтримки з боку шанувальників таких моторів). На жаль, розробляються в ЄС норми вихлопу Euro 7 можуть де-факто привести до заборони ДВС вже з 2025 року, а не з 2030-2040 років (в залежності від країни).
Aston Martin уявити десять новинок за два роки фото №2
Незважаючи на поглиблення кооперації з Мерседесом, за словами Мёрса, компанія зосередила увагу на власних інженерних розробках. І навіть мотори від відділення Mercedes-AMG, що поставляються Астону, будуть відрізнятися від побратимів, що йдуть на комплектацію AMG-моделей, більше, ніж зараз.
Aston Martin уявити десять новинок за два роки фото №3
Разом з тим компанії ще належить скоротити поточні витрати, наприклад, за рахунок оптимізації роботи заводів. Днями в The Times виступив голова Астона Лоуренс Стролла. Він заспокоїв журналістів, сказавши, що закриття підприємств не передбачається, але можуть бути переглянуті їх завдання - скажімо, всю забарвлення переведуть з Гейдона в Сейнт-Атан. Це прагнення до економії означає, що в 2021 і 2022 роках ми навряд чи побачимо хоч одну повністю нову серійну модель, а насправді познайомимося лише з новими варіаціями відомих.