BMW патентує регульовані по висоті та ширині сідла | BOSS AUTO
укр|

BMW патентує регульовані по висоті та ширині сідла

BMW патентує регульовані по висоті та ширині сідла фото №1
Компанія BMW завжди прагне інновацій, щоб бути на крок або два попереду конкурентів. Баварці розробили регульовані за шириною та висотою сідла, які можуть бути впроваджені в серійне виробництво!
BMW патентує регульовані по висоті та ширині сідла фото №2
Як можете бачити на картинах, сідло зроблено із трьох частин. Передня секція нерухома і встановлює врівень з задньою частиною паливного бака. Дві інші секції рухливі, піднімаються та розсуваються. У звичайному режимі конструкція функціонує як звичайне сідло мотоцикла, не рахуючи пари непомітних швів. Задні частини можна повертати назовні приблизно на 50 мм, що робить сідло значно ширшим, хоча в результаті утворюється зазор! Звичайно можна відрегулювати на будь-якій відстані в зазначеному діапазоні. Різьбові з`єднання означають, що процес регулювання миттєвий, тобто такі фокуси на ходу можуть бути не надто комфортними та небезпечними.
BMW патентує регульовані по висоті та ширині сідла фото №3
У будь-якому випадку можливість навіть попереднього регулювання дуже приваблива, оскільки іноді потрібний різний тип посадки в залежності від умов експлуатації. До того ж є люди різних габаритів, що дозволить мотоциклам стати комфортнішими для ширшого кола.

Доставляємо авто з США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто зі США в будь-якому місті України.