Aito M5 став власним легковиком гіганта Huawei | BOSS AUTO
укр|

Aito M5 став власним легковиком гіганта Huawei

Aito M5 став власним легковиком гіганта Huawei фото №1
Компанії Seres та Huawei представили новий бренд електрокарів Aito (Adding Intelligence to Auto) та перший його продукт – кросовер Aito M5. Це гібрид, що заряджається від мережі, що використовує платформу Seres REEV DE-i. Подібно до родича Seres SF5, Aito має два електромотори (по одному спереду і ззаду) з піковою віддачею 165 і 150 кВт (224 і 204 л.с.). З нуля до сотні паркетник пришвидшується за чотири секунди. Середня витрата палива дорівнює 0,8 л/100 км.
Aito M5 став власним легковиком гіганта Huawei фото №2
Аналогічно SF5 тут ДВС (турбочетвірка 1.5 на 125 л.с.) обертає генератор для заряджання батареї в дорозі. Але можна використовувати машину просто у режимі електрокара. Ймовірно, буде передбачено кілька версій акумуляторів. Топова важить 1,3 т, вміщує 200 кВт•год енергії та дає пробіг понад 1000 км (деталі мають з`явитися пізніше, до запуску на китайському ринку 23 грудня). Раніше акумулятор на 200 кВт•год заявляв лише Маск із його довгобудом Roadster II. І така сама стеля позначена для лінійки батарей GM Ultium, що використовуються, наприклад, у пікапі GMC Hummer EV.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.