Італійці додали гіперкару Mazzanti Evantra версію Pura | BOSS AUTO
укр|

Італійці додали гіперкару Mazzanti Evantra версію Pura

Італійці додали гіперкару Mazzanti Evantra версію Pura фото №1
Колектив Mazzanti можна назвати досвідченим - як-не-як машини під цим брендом збираються дрібносерійним тиражем у Тоскані з 2013-го. За ці роки модельний ряд змінило кілька модифікацій, які всі без винятку ґрунтуються на автомобілі Evantra. Вони використовують тягу моторів Mazzanti, фундаментом для яких є агрегати GM. Зважаючи на все, попит на незвичайні купе все ж таки є - оновлена ​​базова версія гіперкара. Вона отримала назву Evantra Pura, а її головними перевагами порівняно із попередником стали знижена на 90 кг маса (до 1290 кг) та зміна атмосферного семилітрового V8 на наддувний 6.2.
Італійці додали гіперкару Mazzanti Evantra версію Pura фото №2
Алюмінієва "вісімка" від Корвета отримала пару турбокомпресорів і видає на новинці 761 к.с. та 910 Н•м. За обробку тяги, що йде до задньої осі, відповідає семиступінчастий "автомат". Цей тандем розганяє купе з місця до 100 км/год за колишні 2.9 с, а очікувати на закінчення прискорення, як і раніше, можна за межами 360 км/год. Ціни та точний тираж невідомі — усі купе Mazzanti збираються лише за індивідуальними замовленнями. За неофіційними даними, за рік гараж італійської фірми залишає не більше п`яти автомобілів, а мінімум, який доведеться віддати за найскромнішу версію Evantra Pura, становить 800 000 євро.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.