Acura MDX постала в майже серійному вигляді | BOSS AUTO
укр|

Acura MDX постала в майже серійному вигляді

Acura MDX постала в майже серійному вигляді фото №1
Нехай вас не бентежить слово prototype. Що дебютує в якості концепту Acura MDX нового покоління - майже серійна машина. Тільки футуристичні бічні дзеркала поміняти - і готово! Наступність в дизайні в наявності, але автомобіль став довшим, ширшим і нижче попередника при збільшилася на 76 мм колісній базі (до 2896 мм). Силует став приємніше за рахунок рознесених один від одного на 152 мм моторного щита і передньої осі. Вперше в історії MDX отримав передню двохважеля підвіску - кросовер переїхав на нову платформу від седана TLX. Схема з багаторичажка ззаду не змінилася, але сама конструкція нова. А ще MDX обзавівся версією Type S. Теж вперше!
Acura MDX постала в майже серійному вигляді фото №2
Оспортівленная модифікація отримає наддувний V6 3.0 (360 к.с. і 480 Н • м), а також налаштовані на спортивний лад десятіступенчатий «автомат» і повний привід SH-AWD з індивідуальними муфтами підключення на кожному задньому колесі. А базовим двигуном буде V6 3.5, але його характеристики поки тримаються в таємниці (перш віддача була 294 кінських сил і 362 Н • м). Для атмосферника підготують ті ж коробку передач і трансмісію. У списку оснащення нового «ем-ді-ікси» - адаптивні амортизатори, чотирипоршневі гальма Brembo, просунутий комплекс безпеки AcuraWatch і вперше в історії бренду Acura цифрова панель приладів (діагоналлю 12,3 дюйма).
Acura MDX постала в майже серійному вигляді фото №3
Поточна Acura MDX пропонується за цінами від $ 44 500 до $ 59 750. За одинадцять місяців 2020 го в США продано 41 776 одиниць, хоча в 2019-м розійшлося 52 019 штук.